REKLAMAx-moto
REKLAMANotus_nowa

(Fot. IKEA Industry Lubawa.)

Wybierz innowacyjny i prestiżowy kierunek, będący wspólną inicjatywą Zespołu Szkół w Lubawie im. Władysława Broniewskiego oraz IKEA Industry Lubawa.

MECHANIK-OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI DRZEWNEJ

Od marca 2018 roku oddział IKEA Industry Lubawa realizuje wewnętrzny program szkoleniowy Akademia Rozwoju Ucznia. 

Jest to lokalny, trzyletni program nauczania, który odbywa się bezpośrednio w fabryce i jest dedykowany uczniom klas zawodowych i technikum z Zespołu Szkół w Lubawie w ramach praktyk zawodowych. W ramach programu uczniowie realizują obowiązkową podstawę programową, a także przygotowują się do pracy w jednostkach IKEA Industry. Uczniowie pod okiem dedykowanych trenerów uczestniczą bezpośrednio w głównych procesach fabryki, w tym w produkcyjnym i utrzymania ruchu, poznają nowoczesne narzędzia, systemy i rozwiązania, ale przede wszystkim obcują na co dzień z unikalną kulturą organizacyjną IKEA. Obecnie w Akademii Rozwoju Ucznia uczestniczy 23 uczniów  klas I-III. Akademia kończy się certyfikatem, który jest potwierdzeniem nabytych kompetencji.

Od roku szkolnego 2019/2020 IKEA Industry Lubawa, wspólnie z Zespołem Szkół w Lubawie im. Władysława Broniewskiego, uruchamia nowy kierunek nauczania: Mechanik-Operator maszyn do produkcji drzewnej.

Nie czekaj, zgłoś się! 

Czekamy na Was, chłopaki i dziewczyny!

Tak, zawody techniczne są również dla kobiet!

Do końca lutego 2019 r. złóż podanie o przyjęcie na praktyki do IKEA Industry Lubawa na adres: praktykazawodowa.lubawa.pl@ikea.com z danymi:

  • imię, nazwisko,
  • imiona rodziców,
  • data i miejsce urodzenia,
  • adres zamieszkania,
  • telefon kontaktowy do rodziców
  • oraz informację o rodzaju ukończonej szkoły (szkoła podstawowa lub gimnazjum).

www.industry.ikea.pl

Publikacja zlecona.

abs2
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMABiesiada
REKLAMAick-gesi
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5597 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)