REKLAMAKlonowski

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

38-latek z Iławy był regularnym "klientem" miejscowych sklepów i kwiaciarni. Brał z półek to, co było mu potrzebne, po czym wychodził bez płacenia. Takim "zakupom" położyli kres policjanci. Pokrzywdzeni zaś podliczyli swoje straty. To prawie 1 800 zł. 

"Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5"- zarzut o takiej treści usłyszał 38-latek, który z iławskich sklepów kradł alkohol, kosmetyki i artykuły spożywcze, a z kwiaciarni- kwiaty. Za kradzieże grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Iławscy policjanci prowadzili postępowania dotyczące kradzieży sklepowych. 

- Funkcjonariusze ustalili, że sprawca, wykorzystując chwilową nieuwagę pracowników ochrony czy personelu sklepów, brał z półek alkohol, kosmetyki, artykuły spożywcze oraz kwiaty, z którymi wychodził ze sklepów - informuje mł. asp. Joanna Kwiatkowska, rzeczniczka prasowa iławskiej komendy policji. - Funkcjonariusze przesłuchali świadków oraz zabezpieczyli zapisy z kamer monitoringu. W trakcie czynności mundurowi ustalili, że sprawca, działając tzw. czynem ciągłym, ukradł z kilku iławskich sklepów oraz kwiaciarni towar o wartości prawie 1 800 zł. 

Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca Iławy i przedstawili mu zarzut. 38-latek w najbliższym czasie ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

REKLAMAMozart2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAszkoła
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMApalac2
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8807 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)