wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 lutego 2019, 16:05 komentarzy 3
Remis 1:1 w sparingu GKS Wikielec - Sparta Brodnica.

Podopieczni trenera Jarosława Płoskiego rozegrali kolejny mecz sparingowy. W sobotę, 9 lutego na stadionie w Iławie zmierzyli się z IV-ligową Spartą Brodnica. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

GKS Wikielec - Sparta Brodnica 1:1 (1:0)

Do przerwy prowadził GKS po bramce strzelonej w 40. minucie przez Marcina Karczewskiego. Cała pierwsza odsłona przebiegła zresztą pod dyktando zespołu z Wikielca, który grał ładną piłkę i nadawał ton grze.

Goście z Brodnicy doszli do głosu w drugiej odsłonie i w 80. minucie udało się im doprowadzić do wyrównania.

Po obu stronach były też niewykorzystane okazje strzeleckie. Ogólnie remis 1:1 wydaje się sprawiedliwym rezultatem sobotniego test meczu.

GKS Wikielec: Malanowski, Wodzicki, Kacperek, Szymon Jajkowski, Jaworski, Tomczyk, Mateusz Jajkowski, Karczewski, Kwiatkowski, Goździejewski, Korzeniewski. Rezerwowi: Płoski, Jankowski, Kowalczyk, Kamiński, zawodnik testowany.

Kolejny sparing GKS Wikielec zagra w sobotę, 16 lutego o godzinie 12:00. W Iławie podejmie Wkrę Żuromin, zespół z mazowieckiej IV ligi.