Bank brodnica
wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 lutego 2019, 13:44 komentarzy 3

(Fot. materiały prasowe.)

Chwila luksusu i odprężenia, zarówno dla niej, jak i dla niego- poznaj kuszące propozycje, które przygotował specjalnie z myślą o obchodzonym 14 lutego święcie zakochanych Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Image w Iławie.

Jaki prezent sprawić swojej Walentynce albo swojemu Walentemu z okazji 14 lutego? Do wyznania miłości dołącz upominkowy voucher na luksusowe zabiegi, dzięki którym nawet ponury luty będzie pełen blasku. 
Image ma propozycje na upominek zarówno dla niej, jak i dla niego oraz dla par, które chciałyby skorzystać z relaksacyjnego masażu we dwoje.

Oto szczegóły...

DLA NIEJ I DLA NIEGO

  • Luksusowy 24-karatowy zabieg na twarz dla Niej, opierający się na rytuale masażu. Nie tylko zrelaksuje i odpręży, ale także odżywi i ujędrni skórę. Cena: 150 zł.
  • Pielęgnacyjno-odżywczy luksusowy zabieg na twarz dla Niego. Odświeży oraz doda energii i witalności. Kosmetyki z linii męskiej o energetyzującym zapachu pozwolą na solidną pielęgnację. Cena: 180 zł.
  • Relaksacyjno-odświeżający zabieg na ciało. Otuli ekskluzywnym aromatem japońskiej wiśni i magnolii. Cena: 160 zł (90 minut).
  • Pobudzająca zmysły brązująco-ujędrniająca terapia dla ciała o zniewalającym zapachu czekolady. Cena: 160 zł (90 minut).

f

DLA DWOJGA

  • Masaż całego ciała dla dwojga. Kojący aromat lawendy, ciepły blask świec, relaksacyjna muzyka... Cena: 230 zł (dwie osoby).
  • Masaż relaksacyjny ramion i pleców dla dwojga o zapachu słodkiej maliny w towarzystwie orzeźwiającej cytryny. O nastrój zadba spokojna muzyka oraz blask świec. Cena: 120 zł (dwie osoby).

g


Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Image w Iławie
zaprasza od święta i na co dzień
do przestronnych, komfortowych gabinetów zabiegowych w Rezydencji Stary Spichlerz na ul. Sobieskiego 14.
Tel. 698 023 828.


Artykuł reklamowy.

REKLAMAgitary
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAick3
REKLAMAick-gesi
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5488 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)