REKLAMASadek
Na zdjęciu Dorota Bilicka, właścicielka butiku RUCCOL w Iławie.

Na zdjęciu Dorota Bilicka, właścicielka butiku RUCCOL w Iławie.

Nowy rozdział w swojej historii otworzył dzisiaj iławski butik z odzieżą dla kobiet pod szyldem RUCCOL. Wszystko za sprawą zmiany siedziby na atrakcyjniejszą: teraz modę od lubianych i cenionych skandynawskich marek znajdziecie w samym sercu miasta- w domu handlowym "Pod kasztanem" nad Małym Jeziorakiem. Zajrzyjcie koniecznie przy okazji zakupów w położonej nieopodal Galerii Jeziorak! 

NOWA SIEDZIBA- TERAZ RUCCOL ZNAJDZIESZ W SAMYM CENTRUM IŁAWY

RUCCOL rozpoczął działalność we wrześniu 2017 roku, a swoją pierwszą siedzibę miał na osiedlu Podleśnym, dokładnie na ulicy 1 Maja. 

- Chcemy się stale rozwijać, a dogodna dla klientów lokalizacja jest w tej branży kluczowa. Stąd decyzja o przeniesieniu butiku do domu handlowego "Pod kasztanem". Po sąsiedzku mamy tutaj m.in. sklep Neokomputer, a na parterze restaurację "U Czapy" - opisuje nową siedzibę właścicielka butiku Dorota Bilicka.

KAŻDY PARAGON TO SZANSA NA ATRAKCYJNĄ NAGRODĘ. WEŹ UDZIAŁ W LOSOWANIU

Otwarcie sklepu w nowej lokalizacji miało miejsce w sobotę, 23 lutego. Nie zabrakło niespodzianek. Pierwsze klientki wzięły udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

- Współpraca i wzajemne wspieranie się lokalnych biznesów to dla mnie ważna część filozofii prowadzenia firmy. Dlatego postanowiłam sprezentować klientkom m.in. voucher na kolację w zaprzyjaźnionej restauracji, a ponadto karnet na basen - opowiada właścicielka.

Jeśli ktoś dzisiaj przegapił możliwość zdobycia wymienionych nagród, nic straconego. Do końca lutego trwa kolejna edycja zabawy. W losowaniu atrakcyjnych nagród bierze udział każdy zgłoszony paragon ze sklepu RUCCOL.

TO NIE OUTLET. TU NOWE KOLEKCJE ZNAJDZIESZ... SZYBCIEJ!

Dzięki współpracy nawiązanej ze skandynawskim kontrahentem RUCCOL wypracował unikalny model biznesowy. 

- RUCCOL nie jest outletem, czyli sklepem, gdzie są dostępne niesprzedane wcześniej kolekcje lub towar pochodzący ze zwrotów. Wręcz przeciwnie: tutaj odzież z najnowszych kolekcji kupisz szybciej - mówi Dorota Bilicka.

Na półkach i wieszakach jest już dostępna kolekcja wiosna/lato 2019. Wśród metek, na które stawia RUCCOL, są skandynawskie Ichi, Fransa, b.young, Zizzi, czy Only. W Iławie raczej rzadko je spotkamy, a jeśli już, to z reguły w formacie outletowym. RUCCOL jest inny i wyróżnia się na tle wielu innych odzieżowych sklepów w naszym mieście.

Podobny asortyment znajdziesz co prawda w Internecie, np. na stronie Zalando, ale topowe sklepy online są droższe. Tutaj, w RUCCOL w Iławie, ceny są umiarkowane, dzięki czemu każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Zaczynają się od 30 zł, a najdroższa aktualnie dostępna rzecz w sklepie to piękny płaszcz za 200 zł. 

Ubierzesz się tutaj "od A do Z". Poza odzieżą wierzchnią znajdziesz tu spodnie, spódnice, sukienki, bluzki, sweterki, koszule... Jest też dobry wybór akcesoriów: biżuterii, torebek, dodatków. RUCCOL jest dedykowany kobietom, ale zdarzają się okresowe kolekcje dla dzieci (w czerwcu) i dla mężczyzn (we wrześniu, z okazji obchodzonego wtedy Dnia Chłopaka).

RUCCOL- zajrzyj, gdy jesteś na zakupach w centrum Iławy!

Butik RUCCOL
Iława, ul. Jana III Sobieskiego 2A/1.
Dom handlowy "Pod kasztanem".
Otwarte: od poniedziałku do piątku od 10 do 18, a w soboty od 10 do 14.

Iława. Nowe otwarcie: teraz butik RUCCOL znajdziecie w domu handlowym "Pod kasztanem".

Ilość zdjęć 28

Tekst reklamowy. Ty też zaprezentuj swoją firmę! Zapraszamy, telefon do biura reklamy portalu www.infoilawa.pl to 500 530 427.

REKLAMANotus_nowa
Artykuł załadowany: 0.9573 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)