REKLAMADPK
Na zdjęciu Dorota Bilicka, właścicielka butiku RUCCOL w Iławie.

Na zdjęciu Dorota Bilicka, właścicielka butiku RUCCOL w Iławie.

Nowy rozdział w swojej historii otworzył dzisiaj iławski butik z odzieżą dla kobiet pod szyldem RUCCOL. Wszystko za sprawą zmiany siedziby na atrakcyjniejszą: teraz modę od lubianych i cenionych skandynawskich marek znajdziecie w samym sercu miasta- w domu handlowym "Pod kasztanem" nad Małym Jeziorakiem. Zajrzyjcie koniecznie przy okazji zakupów w położonej nieopodal Galerii Jeziorak! 

NOWA SIEDZIBA- TERAZ RUCCOL ZNAJDZIESZ W SAMYM CENTRUM IŁAWY

RUCCOL rozpoczął działalność we wrześniu 2017 roku, a swoją pierwszą siedzibę miał na osiedlu Podleśnym, dokładnie na ulicy 1 Maja. 

- Chcemy się stale rozwijać, a dogodna dla klientów lokalizacja jest w tej branży kluczowa. Stąd decyzja o przeniesieniu butiku do domu handlowego "Pod kasztanem". Po sąsiedzku mamy tutaj m.in. sklep Neokomputer, a na parterze restaurację "U Czapy" - opisuje nową siedzibę właścicielka butiku Dorota Bilicka.

KAŻDY PARAGON TO SZANSA NA ATRAKCYJNĄ NAGRODĘ. WEŹ UDZIAŁ W LOSOWANIU

Otwarcie sklepu w nowej lokalizacji miało miejsce w sobotę, 23 lutego. Nie zabrakło niespodzianek. Pierwsze klientki wzięły udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

- Współpraca i wzajemne wspieranie się lokalnych biznesów to dla mnie ważna część filozofii prowadzenia firmy. Dlatego postanowiłam sprezentować klientkom m.in. voucher na kolację w zaprzyjaźnionej restauracji, a ponadto karnet na basen - opowiada właścicielka.

Jeśli ktoś dzisiaj przegapił możliwość zdobycia wymienionych nagród, nic straconego. Do końca lutego trwa kolejna edycja zabawy. W losowaniu atrakcyjnych nagród bierze udział każdy zgłoszony paragon ze sklepu RUCCOL.

TO NIE OUTLET. TU NOWE KOLEKCJE ZNAJDZIESZ... SZYBCIEJ!

Dzięki współpracy nawiązanej ze skandynawskim kontrahentem RUCCOL wypracował unikalny model biznesowy. 

- RUCCOL nie jest outletem, czyli sklepem, gdzie są dostępne niesprzedane wcześniej kolekcje lub towar pochodzący ze zwrotów. Wręcz przeciwnie: tutaj odzież z najnowszych kolekcji kupisz szybciej - mówi Dorota Bilicka.

Na półkach i wieszakach jest już dostępna kolekcja wiosna/lato 2019. Wśród metek, na które stawia RUCCOL, są skandynawskie Ichi, Fransa, b.young, Zizzi, czy Only. W Iławie raczej rzadko je spotkamy, a jeśli już, to z reguły w formacie outletowym. RUCCOL jest inny i wyróżnia się na tle wielu innych odzieżowych sklepów w naszym mieście.

Podobny asortyment znajdziesz co prawda w Internecie, np. na stronie Zalando, ale topowe sklepy online są droższe. Tutaj, w RUCCOL w Iławie, ceny są umiarkowane, dzięki czemu każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Zaczynają się od 30 zł, a najdroższa aktualnie dostępna rzecz w sklepie to piękny płaszcz za 200 zł. 

Ubierzesz się tutaj "od A do Z". Poza odzieżą wierzchnią znajdziesz tu spodnie, spódnice, sukienki, bluzki, sweterki, koszule... Jest też dobry wybór akcesoriów: biżuterii, torebek, dodatków. RUCCOL jest dedykowany kobietom, ale zdarzają się okresowe kolekcje dla dzieci (w czerwcu) i dla mężczyzn (we wrześniu, z okazji obchodzonego wtedy Dnia Chłopaka).

RUCCOL- zajrzyj, gdy jesteś na zakupach w centrum Iławy!

Butik RUCCOL
Iława, ul. Jana III Sobieskiego 2A/1.
Dom handlowy "Pod kasztanem".
Otwarte: od poniedziałku do piątku od 10 do 18, a w soboty od 10 do 14.

Iława. Nowe otwarcie: teraz butik RUCCOL znajdziecie w domu handlowym "Pod kasztanem".

Ilość zdjęć 28

Tekst reklamowy. Ty też zaprezentuj swoją firmę! Zapraszamy, telefon do biura reklamy portalu www.infoilawa.pl to 500 530 427.

REKLAMAZDZ
REKLAMAKancelaria
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Dzień dziecka
REKLAMASkład opału
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.9077 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)