REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 marca 2019, 09:30 komentarzy 2
Dominik Więcek - to na jego rzecz organizowana jest już 6. edycja charytatywnej akcji Małego Jezioraka.

Dominik Więcek - to na jego rzecz organizowana jest już 6. edycja charytatywnej akcji Małego Jezioraka. (Źródło: materiały organizatora akcji/UKS Mały Jeziorak FB.)

Fantów jest co niemiara. Vouchery, pamiątki, koszulki z autografami i gadżety przekazali na szóstą edycję organizowanej przez UKS Mały Jeziorak akcji charytatywnej zarówno prywatni darczyńcy, jak i firmy. Wszystkie te dary zasilą niedzielną licytację - główny punkt w programie imprezy na rzecz 3-letniego Dominika Więcka.

- Dominik urodził się z przewlekłą niewydolnością nerek - przybliża szczegóły Mały Jeziorak, główny organizator akcji na rzecz chłopca. - W marcu 2018 przeszedł pierwszy przeszczep nerek, te będą potrzebne do końca życia. Rehabilitacja dziecka pochłania dziesiątki tysięcy złotych. 

f

Wszystkich ludzi dobrej woli, którzy chcieliby wesprzeć zbiórkę, Mały Jeziorak zaprasza do hali sportowo-widowiskowej nad Małym Jeziorakiem w Iławie już w najbliższą niedzielę, 3 marca. "Gramy dla Dominika. Bo siła jest w nas!" - to przyświecające charytatywnemu wydarzeniu hasło.

Impreza rozpocznie się o godzinie 9:00, na 11:30 zaś zaplanowano gwóźdź programu - ruszą licytacje. Na aukcję darczyńcy przekazali mnóstwo przedmiotów. Zainteresowani mogą je obejrzeć, odwiedzając profil Małego Jezioraka na Facebooku.

Poza tym w programie loteriada, kawiarenka z mnóstwem wypieków, bigos i kącik medyczny.

- Zebrana kwota zostanie w całości przekazana na leczenie małego Dominika - gwarantuje Mały Jeziorak, który jest organizatorem charytatywnego turnieju już po raz 6. - Pamiętajcie, warto pomagać, bo dobro zawsze powraca. Pokażmy wszyscy, że można - zachęca UKS.

abs2

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
disco
REKLAMASkład opału
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 3.3482 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)