REKLAMAipb_nowa

(Fot. Archiwum własne.)

Od 10 marca będzie obowiązywał nowy rozkład jazdy pociągów na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. W związku z trwającymi pracami modernizacyjnymi na odcinkach Szczytno – Ełk przez Pisz oraz Działdowo – Olsztynek Przewozy Regionalne nadal będą prowadziły na tych trasach autobusową komunikację zastępczą.

- Ze względu na kontynuację prac modernizacyjnych przez zarządcę infrastruktury kolejowej PKP PLK autobusy komunikacji zastępczej będą kursowały zgodnie ze specjalnym rozkładem jazdy, skonstruowanym tak, aby pasażerowie POLREGIO jak najmniej odczuli niedogodności związane z tymczasowym brakiem połączeń kolejowych - mówi rzecznik prasowy Przewozów Regionalnych Oddziału Warmińsko-Mazurskiego Anna Nowak.

g

Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej, oznakowanych logo POLREGIO, tak jak dotychczas będzie odbywał się na podstawie biletów kolejowych. W autobusach nie będzie możliwości przewozu rowerów i wózków. 

- Prosimy pasażerów o dokładne zapoznanie się z rozkładem jazdy przed rozpoczęciem podróży - apelują kolejarze.

Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać pod numerem telefonu infolinii Przewozów Regionalnych 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz na stronach internetowych www.polregio.pl i www.portalpasazera.pl.

Dodatkowo od 31 marca nastąpią zmiany w kursowaniu pociągów do Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury w Szymanach. 

- POLREGIO wsłuchuje się w oczekiwania swoich pasażerów i dostosowuje godziny kursowania swoich pociągów do konkretnych połączeń lotniczych - mówi Anna Nowak. - Prosto z samolotu pasażerowie mogą przesiąść się do pociągu POLREGIO i w komfortowych warunkach kontynuować swoją podróż - dodaje.

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
woznicki2019
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPAŁAC3
REKLAMApalac 6
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.729 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)