REKLAMATYP 1 - IPB
wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 marca 2019, 11:11 komentarzy 5

(Fot. KEEPLEVEL Kamil Szymański.)

- Rodzice chyba trochę się martwili. Wydaje mi się, że obawiali się tego, że fryzjer postawi ich dzieciom irokezy, albo pomaluje włosy... Natomiast uczestnicy podeszli do tematu z ogromną radością i zaufaniem do barbera - podsumowuje nietypowe poniedziałkowe zajęcia suskiego WTZ kierownik tej placówki Paweł Młynarczyk. Efekty eksperymentu były spektakularne i mowa tu nie tylko o nowych fryzurach niepełnosprawnych uczestników warsztatu, ale i terapeutycznych korzyściach z tych metamorfoz... po męsku.

"Twój własny, męski styl zaczyna się od głowy"- to hasło, które przyświecało poniedziałkowej wyprawie uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Suszu. Postanowili trochę zaszaleć i odmienić swój wizerunek. W tym celu odwiedzili "Karczewski Barber Shop"- dedykowany panom salon fryzjerski w Prabutach, prowadzony przez Piotra Karczewskiego, który może się pochwalić tytułem laureata mistrzostw świata we fryzjerstwie organizacji OMC. 

Przed laty podobne metamorfozy przeszły panie uczęszczające na zajęcia w suskim WTZ, ale dla panów była to zupełna nowość.

- Nikt chyba nie lubi codziennej rutyny, potrzebuje czasem zmian i odskoczni. Osób z niepełnosprawnością dotyczy to w jeszcze większym stopniu, bo chyba wszyscy zgodzimy się, że z reguły jest im w życiu zdecydowanie ciężej - mówi kierownik WTZ w Suszu Paweł Młynarczyk, który wpadł na pomysł organizacji niecodziennego wyjazdu.

Trochę obaw mieli rodzice, ale wśród uczestników zdecydowanie dominował entuzjazm. Nie zawiedli się. Fryzury były modne, funkcjonalne i nieszablonowe. 

- Pan Piotr jest naprawdę utalentowanym mistrzem nożyc i maszynki. Myślę, że ma wiele wspólnego z artystą. Nie tylko tworzy fryzury, ale również kreuje wizerunek swojego klienta - mówi o efektach fryzjerskich eksperymentów Paweł Młynarczyk. - Pomógł naszym uczestnikom odnaleźć swój styl, odzyskać wiarę w siebie. Radość naszych uczestników po takich akcjach napędza całą kadrę do poszukiwania coraz to nowych pomysłów na zajęcia terapeutyczne - dodaje.

Warto docenić też to, że barber zrezygnował z pobrania opłat za wykonane usługi. Uczestnicy WTZ chcą się oczywiście odwdzięczyć. Jak to zrobią? To na razie niech pozostanie tajemnicą. Nie psujmy niespodzianki, którą szykują.

"Twój własny, męski styl zaczyna się od głowy"- fizyczna metamorfoza przyniosła terapeutyczne korzyści.
Zdjęcia, KEEPLEVEL Kamil Szymański.

Uczestnicy suskiego WTZ u barbera.

Ilość zdjęć 16

REKLAMAZDZ

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Olka 5 2 miesiące temu

  Super

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Misia 4 2 miesiące temuocena: 100% 

  Bardzo szanuję takich ludzi, którzy rezygnując z własnego zysku robią coś dla innych

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~natinati4 3 2 miesiące temuocena: 100% 

  Brawo dla Piotra za piękny gest.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Suszanka 2 2 miesiące temuocena: 100% 

  Pan kierownik WTZ nie chciał zaszaleć?☺️

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Paweł Młynarczyk 1 2 miesiące temu

  przeczuwam sarkazm ;) Pewnie, że chciałby, ale z czym do fryzjera :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAart-studio
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAMartex
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.0061 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)