REKLAMATYP 1 - IPB
Spotkanie autorskie z Sylwią Kubryńską - jedna z propozycji na Dzień Kobiet w Iławie.

Spotkanie autorskie z Sylwią Kubryńską - jedna z propozycji na Dzień Kobiet w Iławie.

Co w Iławie na Dzień Kobiet? Propozycji nie brakuje. W Miejskiej Bibliotece Publicznej 8 marca odbędzie się wernisaż wystawy fotografii pod nazwą "Piękna", a tuż po nim rozpocznie się spotkanie autorskie, którego celem będzie m.in. odczarowanie nie przez wszystkich lubianego słowa „feministka”.    

- Kobieta- jej piękno, oblicza oraz to, co stanowi jej istotę, są tematami wystawy uczestników zajęć fotograficznych Iławskiego Centrum Kultury oraz Karola Ziemowita Budy. Na wernisaż prac zapraszamy 8 marca o godz. 18 - informuje Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie.

g

Następnie, o 18:30, także w iławskiej MBP, z inicjatywy iławianek Katarzyny Dzik i Dominiki Kasprowicz odbędzie się spotkanie autorskie z Sylwią Kubryńską. 

- Będziemy odczarowywać to trudne słowo na „f”, a Sylwia opowie o swoich książkach. I o sobie. I pewnie też o swoich kotach. Będzie śmiesznie, o ile lubicie sarkazm, ironię i czarne poczucie humoru. Na pewno go nie zabraknie, bo Sylwia będzie promować swoją najnowszą książkę, "Poradnik dla psychopatów" - zapowiadają organizatorki.

Wstęp jest wolny, zarówno na wernisaż, jak i na spotkanie. W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkie panie i nie tylko.

REKLAMAZDZ

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMASkład opału
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4477 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)