REKLAMABUTIK TOP
REKLAMAMOZART
Zielona Aleja zaprasza po zimowej przerwie! Na pewno znajdziesz tu mnóstwo inspiracji w sam raz na wiosnę.

Zielona Aleja zaprasza po zimowej przerwie! Na pewno znajdziesz tu mnóstwo inspiracji w sam raz na wiosnę. (Fot. Info Iława.)

Przyroda, natura po zimie znów budzą się do życia. Wraz z tym wyczekiwanym przez większość z nas zjawiskiem działalność wznawia jedno z najbardziej lubianych centrów ogrodniczych w naszym regionie. Zielona Aleja w Nowej Wsi pod Iławą zaprasza miłośników bujnej zieleni i kolorowych nowości od soboty, 9 marca.

Dla pierwszych - po zimowej przerwie - gości centrum przygotowało niespodzianki. 9 marca w Zielonej Alei na ul. Neptuna 13 będzie na Was czekał poczęstunek i radosne okolicznościowe dekoracje.

W soboty sklep będzie czynny od 9 do 14, zaś w dni pracujące od 9 do 17. Przybywajcie, miłośnicy ogrodnictwa, działkowcy, właściciele balkonów i parapetów spragnionych koloru! Oferta Zielonej Alei - centrum prowadzonego przez prawdziwych pasjonatów, na pewno Was nie zawiedzie.

Nowy sezon to tutaj mnóstwo nowości. Oko przyciąga różnorodność dostępnych roślin ozdobnych, kwiatów balkonowych, czy ozdób ogrodowych. Na przygotowujących się do świąt czekają już wszelkie akcesoria wielkanocne. 

Zielona Aleja zaprasza po zimowej przerwie! Na pewno znajdziesz tu mnóstwo inspiracji w sam raz na wiosnę.


Centrum Ogrodnicze Zielona Aleja
Nowa Wieś koło Iławy, ul. Neptuna 13
Tel. 605 505 208


Zielona Aleja w Nowej Wsi pod Iławą: w sobotę, 9 marca jest ponowne otwarcie po zimowej przerwie. Zapraszamy!

Ilość zdjęć 20

Tekst reklamowy. Telefon do biura reklamy portalu www.infoilawa.pl: 500 530 427.

abs2
woznicki2019
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.3682 sekundy