Santander

(Fot. materiały prasowe.)

Integracja młodzieży z powiatu iławskiego poprzez sport - to cel organizacji Integracyjnego Turnieju Piłki Nożnej. Za inicjatywą stoi Młodzieżowa Rada Powiatu Iławskiego.

- To już drugi raz, gdy organizujemy ten turniej - mówi Nikola Gurgielewicz z MRPI. - Chcielibyśmy zachęcić do wzięcia w nim udziału zawodników w wieku od 16 do 23 lat. Turniej - tak jak w zeszłym roku - będzie organizowany na hali iławskiego "Mechanika" - informuje przedstawicielka Młodzieżowej Rady Powiatu Iławskiego. - Wszelkie informacje można uzyskać od naszych radnych w poszczególnych szkołach - dodaje.

g

Są to: w "Budowlance" Małgorzata Junker, w "Żeromku" Piotr Maruszak, a w "Mechaniku" Nikola Gurgielewicz, Marcin Kaniewski i Julia Gonsiorowska.

- Ilość miejsc jest ograniczona, spieszcie się! - uczula Nikola.

Turniej zaplanowano na 10 kwietnia, zaś formalności związanych ze zgłoszeniem drużyny należy dopełnić najpóźniej do 25 marca. Pozostałe szczegóły organizacyjne zainteresowani znajdą na załączonym plakacie.

Zapraszamy do dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji - podumowują organizatorzy.

REKLAMAMozart2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAart-studio
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMASkład opału
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6574 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)