REKLAMADPK

(Fot. Info Iława.)

Trzy pomosty w Iławie odzyskają blask - jeszcze przed pełnią sezonu wypoczynkowego. Liftingiem objęto kładkę na Iławce i dwa pomosty na Małym Jezioraku.

Prace już się rozpoczęły - można je obserwować na przykład niedaleko amfiteatru, gdzie rozebrano już pokład pomostu. W tym przypadku prace te objęły powierzchnię około 44 m2. Do tego zostanie przeprowadzona konserwacja elementów stalowych konstrukcji nośnej pomostu i montaż nowych pokładów z bali drewnianych konserwowanych ciśnieniowo i olejowo.

Podobny zakres prac obejmie kolejny pomost (o nieco większym pokładzie, około 54 m2) na Małym Jezioraku- przy Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja.

Odświeżona zostanie także kładka na Iławce (na wysokości ulicy Jagiellończyka), gdzie zostanie przeprowadzone odgrzybianie elementów drewnianych i impregnacja grzybobójcza bali i krawędziaków drewnianych (196 m2) oraz wymiana zniszczonych desek pokładu. 

Całość prac, które wykona, w wyniku przeprowadzonego rozeznania cenowego wyłoniony w ten sposób wykonawca - firma "BUDIX" Dawida Szałkowskiego z Iławy, będzie kosztowała niespełna 59 tysięcy złotych. Zakończenie prac planowane jest na 30 kwietnia.

Zdjęcia: Info Iława.

REKLAMAZDZ

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAart-studio
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMASkład opału
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5624 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)