REKLAMASadek

(Fot. materiały prasowe.)

Czy już rozliczyliście się z fiskusem? Jeśli nie, a na załatwienie formalności w ciągu tygodnia brakuje czasu, to właśnie do Was skierowana jest propozycja Urzędu Skarbowego w Iławie i iławskiej Galerii Jeziorak. W najbliższą sobotę, w związku z koniecznością rozliczenia podatku dochodowego za 2018 rok, wspólnie uruchomią punkt obsługi podatnika.

- Naczelnik Urzędu Skarbowego w Iławie informuje, że w dniu 16.03.2019 (sobota) w godz. od 12:00 do 20:00 w Galerii Jeziorak przy ulicy Królowej Jadwigi 6 w Iławie będzie uruchomiony punkt obsługi, w którym pracownicy urzędu skarbowego pomogą podatnikom w rozliczeniu zeznań rocznych - czytamy w komunikacie nadesłanym przez Joannę Wendruch z Urzędu Skarbowego w Iławie.

W tym dniu można będzie:
- zapoznać się z nową usługą Twój e-PIT,
- złożyć zeznanie w formie elektronicznej,
- uzyskać informacje w zakresie sposobu wypełnienia zeznania oraz ulg podatkowych.

g

Urząd Skarbowy w Iławie wraz z Galerią Jeziorak zachęcają podatników - zwłaszcza tych najbardziej zabieganych, którym w tygodniu brakuje czasu na załatwienie urzędowych spraw - do skorzystania z usług sobotniego punktu obsługi. 

REKLAMAMozart2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMASkład opału
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5385 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)