REKLAMAMartex_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 marca 2019, 09:57 komentarzy 7

(Fot. Archiwum policji, zdjęcie ilustracyjne.)

Iławscy policjanci organizują dzień otwarty. Okazja, by zapoznać się ze specyfiką i środowiskiem pracy mundurowych będzie 21 marca, czyli w „dzień wagarowicza”.

Jak podkreśla asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie, zaproszenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych osób. Mile widziane są zarówno dzieci i młodzież, jak i ci, którzy rozważają służbę w niebieskim mundurze i chcieliby dowiedzieć się więcej o możliwościach, jakie daje zatrudnienie w policji. 

- Służba w policji bez wątpienia jest wymagająca - nie ukrywa asp. Joanna Kwiatkowska. - Funkcjonariusze dbają o bezpieczeństwo przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Jednak każdy policjant ma świadomości tego, że robi coś dobrego dla drugiego człowieka. Praca w policji to również możliwość samodoskonalenia, łączenia pracy ze swoimi prywatnymi zainteresowaniami, a także stabilność zatrudnienia.

Dzieci też znajdą coś dla siebie. Będą mogły m.in. zajrzeć do teczki policjanta wydziału dochodzeniowo-śledczego.

Więcej o tym, jak wygląda codzienna służba funkcjonariusza policji i czym charakteryzują się jej poszczególne wydziały, będzie się można dowiedzieć 21 marca. Dzień otwarty rozpocznie się o godzinie 8:00 i potrwa do 15:00. 

REKLAMAMozart2

7Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Trener piłkarski 7 3 miesiące temuocena: 100% 

  Macie przykład patologii społecznej, szkolnej za wsparciem oczywiście nauczycieli, pod płaszczykiem tzw "policji". Bywało bowiem, ze ta właśnie służba scigała wagarowiczów, nie wazne czy z okazji dnia wiosny czy to dnia wagarowicza, tj 1 Kwietnia. Ciąg dalszy patologii mamy w zawodzie nauczycielskim w sytuacji znów tzw strajku nauczycieli o podwyższenie i tak dość wysokich pensji.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wkurzony człowiek 6 3 miesiące temu

  Co ty możesz wiedzieć o pensji nauczyciela pymyśl dyplomowany nauczyciel zarabia ok 4000zł a niedyplomowany ok 2800zł a podwyżki dostali dokładnie 144zł to jest nic w przeciwieństwie do podwyżki policji,straży,służby więziennej oni dostali 650zł podwyżki i twoim zdaniem nauczyciele niemają o co walczyć to jest poprostu chamstwo

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~józef 5 3 miesiące temuocena: 100% 

  Tylko przy wejściu do budynku Komendy nie patrzcie w prawo.Ta wizytówka Iławskiej Energetyki Cieplnej jest odrażająco wstrętna.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~GD 4 3 miesiące temuocena: 0% 

  To idź tam patolo i się ciesz

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~DG 3 3 miesiące temuocena: 100% 

  Jakieś uzasadnienie? Skąd u ciebie ta nienawiść do policji? Jakaś kradzież? A może miałeś "temat" przy sobie? Śmiało, nie krępuj się - powiedz, co Ci zrobiła policja.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~GD 2 3 miesiące temuocena: 25% 

  Ale mi k....a przyjemność.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~DG 1 3 miesiące temuocena: 100% 

  Jakiś problem masz marginesie społeczny? "Funkcjonariusze dbają o bezpieczeństwo przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Jednak każdy policjant ma świadomości tego, że robi coś dobrego dla drugiego człowieka."

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMASkład opału
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5015 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)