REKLAMANotus_nowa

(Fot. WMOSG.)

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej poszukuje kandydatów do służby. Na nowych funkcjonariuszy czeka w tym roku 60 wolnych etatów.

Jakie są podstawowe wymagania?

- Jeśli masz mniej niż 35 lat, nie byłeś karany, posiadasz co najmniej średnie wykształcenie i zaliczysz pozytywnie dwuetapową procedurę kwalifikacyjną, masz szansę założyć mundur i wstąpić w szeregi Straży Granicznej - wyjaśnia kpt. Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy – koordynator Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG.

Nowo przyjęci funkcjonariusze będą pełnić służbę w jednej z 11 placówek na terenie Warmii i Mazur po ukończeniu szkolenia. Zasilą szeregi oddziału w czerwcu i październiku. 

Kpt. Aleksandrowicz przekonuje, że Straż Graniczna jest dobrym pracodawcą.

- Służba w SG daje stabilne warunki pracy, a także możliwość zdobycia nowych umiejętności - mówi. - Poszukujemy ludzi komunikatywnych, kreatywnych w działaniu, zdyscyplinowanych, którzy będą strzec dobrego imienia służby, honoru i godności. Zainteresowanych ubieganiem się o przyjęcie do służby w Warmińsko–Mazurskim Oddziale Straży Granicznej zapraszamy od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00 – 14.00 do Wydziału Kadr i Szkolenia W-MOSG w Kętrzynie (ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78) celem złożenia dokumentów - zachęca.

Więcej informacji zainteresowani znajdą na stronie www.wmosg.strazgraniczna.pl, w zakładce Służba/Praca „Funkcjonariusze - nabór do służby" lub „Rekrutacja do służby w W-MOSG”.

Jak wygląda służba w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej? Migawki foto i wideo.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAZDZ

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Dzień dziecka
REKLAMAMartex
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4795 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)