REKLAMAMartex
ipb_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 kwietnia 2019, 08:39 komentarzy 1

Vany to samochody wykorzystywane przez polskie firmy, jak i osoby prywatne. Coraz częściej można spotkać je na drogach. Bez względu na rodzaj prowadzonego biznesu, w którym wykorzystujesz vany czy samochody ciężarowe, musisz posiadać aktualne ubezpieczenie OC. Podobnie jak w przypadku samochodów osobowych, tak i w każdym innym trzeba mieć ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, aby móc wyjechać na drogę, bo tak stanowi prawo. Jaką polisę dla vana wybrać, żeby nie przepłacić?

Od czego zależy kwota ubezpieczenia małych samochodów dostawczych?

Firmy ubezpieczeniowe biorą pod uwagę całe mnóstwo kryteriów, zanim podadzą ostateczną wysokość składki ubezpieczeniowej. Do najpowszechniejszych należą rodzaj pojazdu oraz jego użytek. W przypadku samochodów wykorzystywanych na co dzień w pracy ze względu na intensywną ich eksploatację ryzyko wzrasta, a co za tym idzie, wzrasta też składka. Kolejnymi wskaźnikami mającymi bezpośredni wpływ na cenę są rodzaj wykonywanego biznesu, historia szkód, historia wykroczeń i wiek kierowcy.

Nie da się ukryć, że ceny ubezpieczeń dla vana w Polsce nie należą do najniższych. Ich właściciele często rezygnują z zakupu dodatkowego Autocasco, bo już sam zakup OC mocno nadwyręża ich budżet. Wystarczy jednak przejrzeć oferty ubezpieczycieli zza granicy, aby przekonać się, że składka ubezpieczeniowa wcale nie musi aż tak nas uderzać po kieszeni.

Brytyjska polisa dla vana - dlaczego warto?

Na polskim rynku nie ma jeszcze specjalistycznych polis dedykowanych konkretnym rodzajom pojazdów, a jeśli są to rzadko. Ubezpieczyciele z Zachodu za to dokładnie przyjrzeli się potrzebom i oczekiwaniom właścicieli małych samochodów dostawczych i wystosowali dla nich propozycję kompleksowego ubezpieczenia dla vana. Co ono daje?

Proponowana przez towarzystwo ubezpieczeniowe z Wielkiej Brytanii innowacyjna polisa taka jak Van Insurance chroni samochód przed wszystkimi zdarzeniami, jakie mogą mieć miejsce na drodze i nie tylko. Mowa tutaj o kradzieży, pożarze, wypadku, kolizji drogowej, samoistnej awarii czy celowym zniszczeniu przewożonego mienia przez osoby trzecie. Firmy ubezpieczeniowe zabezpieczają interes ubezpieczonego, zapewniając mu w każdej sytuacji ciągłość pracy, czy to szybko naprawiając zepsuty pojazd, czy oferując samochód zastępczy.

Wysokość składki ubezpieczeniowej dla vana zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych miesięcznie (w zależności od zakresu ochrony). Osoby mogące pochwalić się bezszkodową jazdą mogą liczyć na niższe składki (zniżki nawet do 70%!). Jednym słowem Van Insurance to opcja godna rozważenia.

Artykuł sponsorowany.

TEMATY polecamy
REKLAMANotus_nowa

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Michał 1 ponad rok temu

    W przypadku ubezpieczenia warto pobrać aplikację Kupdirect z Google Play na telefon zeskanować kod z ostatniej strony dowodu rejestracyjnego i w 10 sek propozycja a polisa w niecałą minutę

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.9811 sekundy