REKLAMALotnicza majowka
REKLAMATYP 1 - IPB
wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 kwietnia 2019, 19:02 komentarzy 3

(Fot. nadesłane.)

Niefortunny upadek na placu zabaw zakończył się poważnym złamaniem. Dziecko zabrał do specjalistycznego szpitala śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od Czytelnika. Mężczyzna około godziny 18:30 w poniedziałek, 8 kwietnia był świadkiem interwencji załogi śmigłowca LPR oraz karetki pogotowia przy orliku i placu zabaw na Lipowym Dworze w Iławie.

Jak się okazało, dziewczynka w wieku 9 lat spadła tutaj z huśtawki. Upadek był tak niefortunny, że niestety nie udało się uniknąć poważnego urazu. Dziewczynka doznała złamania przedramienia z przemieszczeniem kości.

Jako pierwsi na miejscu zdarzenia byli ratownicy medyczni z Powiatowego Szpitala w Iławie. By dziecko jak najszybciej przetransportować do specjalistycznej jednostki (w Iławie nie ma dziecięcej ortopedii) na miejsce zadysponowano także śmigłowiec LPR, którym dziewczynkę zabrano do szpitala wojewódzkiego w Olsztynie.

Zdjęcia: Czytelnik.

REKLAMAabs2

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Mateo_.wm 2 15 dni temuocena: 19% 

    Czytelnik był pierwszym świadkiem? Czyli wezwał też pomoc tak ?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~morfeusz 1 14 dni temuocena: 100% 

    Jest napisane, cytuję-"był świadkiem interwencji załogi śmigłowca LPR oraz karetki pogotowia "-czyli pomoc już była udzielana. Czytaj ze zrozumieniem tekstu. Takie trudne????

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5317 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)