REKLAMApo wyborach
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 kwietnia 2019, 14:33 komentarzy 3

(Fot. materiały prasowe.)

Urząd Gminy w Iławie zaprasza mieszkańców na dwa otwarte spotkania dotyczące możliwości pozyskania dotacji z programu "Czyste środowisko". Odbędą się one w środę, 24 kwietnia w Ząbrowie (o godzinie 17:00) i w Rudzienicach (o 19:00).

Dotacje w wysokości nawet 90% wartości przedsięwzięcia udzielane są na wymianę i instalację urządzeń grzewczych oraz na termomodernizację budynków jednorodzinnych.

Wójt Gminy Iława, we współpracy z Fundacją Global Eco, jest organizatorem dwóch otwartych spotkań na temat możliwości pozyskania takiego wsparcia.

- Program "Czyste powietrze" realizowany jest przez Ministerstwo Środowiska we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - informuje Urząd Gminy w Iławie. - Istnieje możliwość uzyskania dotacji oraz preferencyjnej pożyczki na sfinansowanie wkładu własnego i na instalacje OZE (fotowoltaika, kolektory słoneczne). Dzięki temu jest możliwe sfinansowanie inwestycji bez udziału środków własnych. 

Urząd zaprasza na spotkania informacyjne w Ząbrowie i Rudzienicach. Szczegóły organizacyjne na załączonym plakacie.

Publikacja Urzędu Gminy w Iławie.

REKLAMAMozart2

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~bystry 3 6 miesięcy temuocena: 91% 

  Piec to może być kaflowy, albo do pizzy, czy pieczenia chleba. Do centralnego ogrzewania służy kocioł. Np. gazowy, olejowy ..... opalny drewnem. Piec ogrzewa samym sobą, natomiast jeśli energia cieplna jest przekazywana gdzieś dalej, to mamy do czynienia z kotłem.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~widzący 2 6 miesięcy temu

  wikipedią trąca ta mądrość, jak zwykle nie o meritum tylko żeby się przyczepić, nie ważne jak zwiesz to w czym palisz, ważniejsze by nie emitowało tyle szkodliwych spalin

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jars 1 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Trzeba by było niektórych doszkolić, jak widać.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMApalac2
REKLAMAPUP
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5768 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)