REKLAMAx-moto
Bank brodnica
Obraz Jana Matejki

Obraz Jana Matejki "Konstytucja 3 Maja". Ze zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie.

Sołectwo Januszewo, wraz ze Stowarzyszeniem "Arka", Federacją Fosa i Fundacją "Żółty Szalik", serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców i zainteresowanych gości na lokalne obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja.

Na obchody, które odbędą się w świąteczny piątek, 3 maja, złożą się uroczysta msza święta z udziałem zespołu Cantate Deo Schola i następnie koncert tej grupy w kościele po nabożeństwie, program artystyczny przygotowany przez najmłodszych mieszkańców miejscowości, a także zabawy i konkursy dla małych i dużych, wizyta motocyklistów, wspólne ognisko i zabawa taneczna.

- Obchody realizowane będą w celu promowania pamięci o Konstytucji, ale także, by zjednoczyć i zmotywować do działania lokalną społeczność - mówi w imieniu organizatorów Marlena Rybińska. - Zapraszamy wszystkich chętnych z całego powiatu, gwarantujemy dobrą zabawę i wiele atrakcji.

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5288 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)