REKLAMAKleks2

(Fot. UG w Iławie.)

W poniedziałek, 29 kwietnia po raz kolejny wręczone zostały „Wyprawki dla malucha”. Tym razem z gminnego programu skorzystało pięć rodzin.

Wyprawka jest pomocą rzeczową, którą otrzymują mieszkańcy gminy Iława z tytułu przyjścia na świat dziecka. W jej skład wchodzą m.in. pampersy, pieluszki, kocyk, ręcznik oraz zabawka edukacyjna.

Pomysłodawcą "Wyprawki dla malucha" był Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Aby uzyskać świadczenie, wystarczy być mieszkańcem gminy Iława oraz złożyć stosowny wniosek w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Iławie.

W tym miesiącu wyprawki otrzymało pięć rodzin: Malwiny i Mariusza Musiałów, Justyny i Wiesława Pankowskich, Jolanty i Pawła Piotrowiczów, Katarzyny Sykut-Ziółkowskiej i Tomasza Ziółkowskiego oraz Justyny i Sebastiana Szczuplińskich.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Kwietniowe "Wyprawki dla malucha" - wręczone.
Zdjęcia: Urząd Gminy w Iławie.

Kwietniowe "Wyprawki dla malucha" - wręczone.

Ilość zdjęć 6

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.3728 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)