REKLAMAsuperpolisa
REKLAMADPK

(Fot. Info Iława.)

Prawdziwa feeria barw, eksplozja zapachów, bogactwo i różnorodność natury w pełnej krasie - to wszystko radośnie wita odwiedzających Zieloną Aleję w Nowej Wsi pod Iławą. Lepiej zaopatrzonego centrum ogrodniczego w naszej okolicy nie znajdziecie. Sezon jest w pełni - nic tylko korzystać!

Centrum Ogrodnicze Zielona Aleja jest teraz niczym ogród botaniczny z prawdziwego zdarzenia. Mnóstwo roślin: drzew, krzewów, kwiatów jest teraz w efektownej fazie kwitnienia. Przyjemnością jest już sam spacer wzdłuż pachnących alejek, a przecież trochę z tego bogactwa każdy z nas może zabrać do swojego ogrodu, na działkę, balkon albo parapet.

- U nas mile widziani są wszyscy miłośnicy roślin, zarówno posiadacze ogromnych działek, jak i ci, którzy realizują swoją zieloną pasję, mając do dyspozycji tylko kilka doniczek - zapewniają pracownicy, którzy mają teraz ręce pełne roboty.

Pomagają licznym odwiedzającym w wyborze owocowych krzewów i drzewek (prawdziwym hitem jest teraz morela), podlewają pięknie i bujnie kwitnące rododendrony, doradzają, jaką wybrać ziemię ogrodniczą i nawóz, by na wiosnę dać nowe życie roślinom, które już mamy w swoich ogrodach i mieszkaniach.

- "Szał" jest teraz praktycznie na wszystko! - nie ukrywają. 

Ogromne zainteresowanie ogrodniczymi zakupami nie dziwi, bo przecież sezon w pełni, a Zielona Aleja zawdzięcza to także szerokiemu wyborowi.

Pięknie kwitną kwiaty, oszałamiająco pachną zioła, wzrok przyciągają efektowne drzewka i uniwersalne, wiecznie zielone iglaki. Są też cebulki i nasiona i cały asortyment akcesoriów, narzędzi, ozdób. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i nikt nie wychodzi z pustymi rękoma.

Was też zapraszamy do Zielonej Alei po trochę koloru i radości na wiosnę! I pamiętajcie: tutaj, by osiągnąć świetne efekty, nie trzeba być ekspertem, bo ekspertami są życzliwi pracownicy. Rośliny są dobrze opisane, a obsługa służy dodatkowymi radami i wskazówkami. Dowiesz się, czy roślinę posadzić w miejscu zacienionym, czy słonecznym, jak często i obficie ją podlewać, jak nawozić. Zaproście wiosnę na swoje działki i do mieszkań. Pomoże Wam Zielona Aleja. 


Centrum Ogrodnicze Zielona Aleja zaprasza!
Nowa Wieś koło Iławy, ul. Neptuna 13
Tel. 605 505 208.


Zielona Aleja w Nowej Wsi. Miejsce pełne inspiracji i patentów na piękny ogród.

Ilość zdjęć 37

Tekst sponsorowany.

REKLAMANotus_nowa
Artykuł załadowany: 1.1668 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)