REKLAMAx-moto
REKLAMAMartex_nowa
Będzie m.in. taki pokaz...

Będzie m.in. taki pokaz... (Fot. Fire Dance Crew.)

Starosta Iławski Bartosz Bielawski, Burmistrz Kisielic Rafał Ryszczuk oraz Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Iławie Stanisław Kastrau serdecznie zapraszają na uroczyste obchody „Powiatowego Dnia Strażaka”, które odbędą się 17 maja w amfiteatrze miejskim w Kisielicach.

Uroczystości rozpoczną się o godzinie 14.00 mszą polową w kisielickim amfiteatrze, gdzie następnie odbędzie się prezentacja sprzętu pożarniczego, konkursy i animacje rodzinne oraz rodzinny bieg sztafetowy. Powiatowe obchody Dnia Strażaka łączyć się będą z obchodami XXI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny, które w tym roku przebiegają pod hasłem „Małżeństwo – dobre relacje – silna rodzina”. W części artystycznej usłyszymy koncert orkiestry dętej, która nieodzownie łączy się z ceremoniałem strażackim. Program artystyczny przewiduje również koncert grupy tanecznej FOX. Publiczność amfiteatru podczas zabawy tanecznej bawić będzie zespół EFEKT.

Najmłodsi będą mogli spędzić aktywnie czas w wesołym miasteczku. Organizatorzy przewidzieli również poczęstunek – tradycyjną strażacką grochówką.

Finałem wydarzenia o godzinie 22.00 będzie widowiskowy pokaz ognia w wykonaniu Teatru Ognia Fire Dance Crew. 

powiat-ilawski.pl/red. kontakt@infoilawa.pl.

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAszkoła
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5457 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)