REKLAMAimage2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 maja 2019, 17:17 komentarzy 56

(Fot. Info Iława.)

Iławianom nie nudzą się spotkania z lotnictwem. Wręcz przeciwnie, wydaje się, że miłość mieszkańców naszego miasta do podniebnych ewolucji ma się świetnie. Świadczą o tym najlepiej nieprzebrane tłumy, jakie wpatrywały się w niebo na "dzikiej" plaży w Iławie podczas trzeciej edycji lotniczego pikniku. Przez teren tej widowiskowej masowej imprezy w sobotę, 11 maja przewinęło się wiele tysięcy osób, a widownia była pod wrażeniem umiejętności zaprezentowanych przez pilotów.

Jeszcze o godzinie 11:00, gdy tegoroczny pokaz rozpoczynali piloci akrobaci z grupy Cellfast Flying Team, główny organizator lotniczego pikniku - Urząd Miasta w Iławie, mógł się obawiać, że spektakularne, organizowane z wielkim rozmachem święto lotnictwa nad Jeziorakiem popsuje pogoda. Było dość chłodno, a do tego na "dzikiej" plaży, gdzie był centralny punkt pokazów, zbierało się na deszcz. Szczęśliwie opady ominęły jednak Iławę, a aura niedługo potem zdecydowanie się poprawiła, pomagając w przyciągnięciu na teren imprezy tysięcy osób, spragnionych widowiska wysokich lotów w wykonaniu pilotów z kraju i z zagranicy. 

Ci na pewno nie zawiedli ani umiejętnościami, ani zaangażowaniem. Publiczność z podziwem śledziła m.in. popisy Jurgisa Kairysa za sterami SU-31, o którym dziennikarz i pilot Tadeusz Sznuk, komentujący imprezę wspólnie z Witoldem Sokołem, powiedział, że to wybitny pilot, który lata nie tylko pięknie, ale i mądrze. Na oklaski zasłużył z pewnością także Łukasz Czepiela w Edge 540 TK. Niekłamany zachwyt wzbudziła słynna czeska Grupa Akrobacyjna Flying Bulls Aerobatics Team. Do tego trzeba dodać popisy żołnierzy Polskich Sił Powietrznych, których pokazy były przez widzów przyjmowane z dużym zainteresowaniem. Owszem, zabrakło w tym roku wyczekiwanego przez wielu miłośników lotnictwa MIG-a 29, ale zamiast niego pojawił się na pikniku także bardzo głośny wojskowy myśliwiec z serii SU. Do tego wojskowi zaprezentowali bardzo chętnie fotografowany i nagrywany przez widzów zrzut bomby wodnej, czy desant żołnierzy na wodę.

Nie zabrakło nowości. Poza wspomnianą już czeską Grupą Akrobacyjną Flying Bulls Aerobatics Team, po raz pierwszy pojawili się motoparalotniarze z The Flying Dragons. Kolejnym "smaczkiem" był udział w pikniku motocyklistów z grupy Polish Wings, tworzonej głównie przez byłych i obecnych żołnierzy Wojska Polskiego, pasjonatów lotnictwa i motocykli. Ofertę Lotniczej Majówki uzupełniła część wystawiennicza, w tym stoiska przygotowane przez wojskowych, modelarzy i miejscowe służby oraz stowarzyszenia. Nie mogli narzekać też ci, którzy szukali oferty handlowej czy rekreacyjnej - dla dzieci. Ponadto trzeba odnotować, że organizatorzy wzięli pod uwagę informacje zwrotne od widzów z ubiegłych lat i poprawili nagłośnienie na terenie imprezy, które tym razem było bez zarzutu.

 


A Wy - jak oceniacie trzecią edycję lotniczego pikniku w Iławie?

Czy wyobrażacie sobie maj w naszym mieście bez Lotniczej Majówki?

Komentarze do Waszej dyspozycji...


Na Lotniczej Majówce w Iławie.
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

Znów było odlotowo na Lotniczej Majówce w Iławie!

Ilość zdjęć 119

Zobacz też pierwszą część fotorelacji z imprezy, która dostępna jest TUTAJ.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

abs2

56Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~tak jest suwerenie 56 3 miesiące temu

  Iławy nie stać na takie fanaberie. Zenek M. byłby tańszy a tłumy i tak by przybyły. Zenek+ kiełbaski i sukces murowany. Atak wyszła impreza typu zastaw się a postaw się!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Bob 55 3 miesiące temuocena: 100% 

  Najlepsza impreza w Iławie!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tuitam 54 3 miesiące temuocena: 88% 

  Fajna impreza, pojadłem popiłem, znajomych ile palców u dłoni za to wszędzie "choćta" i "idziem"..

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Abc 53 3 miesiące temuocena: 100% 

  Wielki szacunek dla pilotów

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Spotter 52 3 miesiące temuocena: 93% 

  I Miga*, literówka. Liczba uczestników byla TAKA SAMA, a jakość według mnie wyższa za sprawą Flying Bulls i Kairysa :) naprawdę cieszcie się ze macie pod nosem tak super imprezę, jechałem na nią ponad 200 kilometrów i absolutnie nie żałuję :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Spotter 51 3 miesiące temuocena: 100% 

  I Miga*, literówka. Liczba uczestników byla TAKA SAMA, a jakość według mnie wyższa za sprawą Flying Bulls i Kairysa :) naprawdę cieszcie się ze macie pod nosem tak super imprezę, jechałem na nią ponad 200 kilometrów i absolutnie nie żałuję :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Spotter 50 3 miesiące temuocena: 79% 

  A co do posta Misia, przecież to jest manipulacja. Wypiszę wszystkich uczestników pokazów w 2018 i 2019 2018: 1. Artur Kielak 2. Auster 3. Aviat Husky 4. Biało-Czerwone Iskry 5. Cellfast Flying Team 6. Chipmunk 7. Grupa Akrobacyjna Żelazny 8. Harvardy 9. Hatz Classic 10. Jak-3U 11 Marek Choim 12. MiG-29 13. Nieuport 11 14. Piper Cub 15. Spitfire 16. Tiger Moth 17. VL3 18. 57-my Team Nie doleciala ani wojskowa CASA ani Hercules 2019: 1. Aviat Husky 2. Boeing Stearman 3. Cellfast Flying Team 4. Dromader 5. Flying Bulls 6. Flying Dragons 7. Hatz Classic 8. Jak-3U 9. Jurgis Kairys 10. Łukasz Czepiela 11. Maria Muś 12. Mi-17 i W-3 Sokół 13. Mi-24 14. Mustang Midget 15. Su-22 16. Super Petrel 17. Virus SW121 18. W-3WARM W tym roku przerwy między pokazami wynikały z nieobecności Artura Kielaka i Mogą oraz braku 30minutowej przerwy w środku pokazów. Nie dajcie sobą manipulować.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pitzburger 49 3 miesiące temuocena: 100% 

  Gdybyś się sympatyczna mordko wczytal w komentarze już opublikowane, znalazłbys odpowiedzi na pytania, które zadajesz, w tym o Kielaku. Czytaj, po prostu czytaj. Najlepiej ze zrozumieniem. Wiem, trudna sztuka, ale tylko w ten sposób rozwiniesz sztukę komunikacji z monologu na dialog. Pozdrawiam Cię mordeczko

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Miś 48 3 miesiące temuocena: 10% 

  Do Pitzburger - jakie to żalosne, zamiast wyjaśnić dlaczego nie bylo Kielaka lepiej ubliżyć, prawda? To taka nowa jakoś od jakiegoś czasu. Zamiast dyskusji - wyzwiska. Komu do cholery odebrałem prawo do wypowiedzi? Jak takiś zorientowany to gdzie zapodziały się Iskry czy grupa Żelazny? Skoro masz takie informacje szczegółowe, zakładam, że jesteś od organizatora, a ten jak powszechnie wiadomo, nie znosi słów krytyki. Stąd ten wściekły atak? Żałosne.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pitzburger 47 3 miesiące temuocena: 87% 

  Misiu żałosny, tępy gleniu kochany, przesympatyczna ofiaro losu - zrozum proszę, że skoro taki np. Kielak miał awarię, to nie mógł przylecieć. Przyjmij do ślicznej, pustej główeczki, że skoro zastrzegasz sobie prawo do wyrażania własnych opinii, to nie odbieraj tego przywileju innym. I nie wymieniaj po raz dziesiąty zestawienia pilotów i samolotów, bo to nudne już jest

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Miś 46 3 miesiące temuocena: 37% 

  Nie jest to manipulacja ale informacje ze strony info Iława przed pokazem, ogólnodostępnych zresztą. Poza tym mam prawo do własnej oceny wydarzenia. Ubiegłoroczne Iskry, grupa Żelazny czy Kielak spowodowały, że dla mnie pokaz był porywający. Wolę jedną przerwę techniczną niż 10 minutowe wyczekiwanie na kolejny przelot.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Hjh 45 3 miesiące temuocena: 0% 

  Ciekawe jakby były bilety wstępu to ile osób by przyjechalo

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Spotter 44 3 miesiące temuocena: 92% 

  Jeżdżę na pokazy lotnicze w całej Polsce, w Iławie byłem po raz drugi i to jedna z najlepszych imprez w kraju. Ok, nie było Miga i Kielaka, powody nieobecności niezależne od organizatora,ale dostaliśmy choćby The Flying Bulls, moim zdaniem najlepszy zespół akrobacyjny w Europie oraz Jurgisa, arcymistrza. Cieszcie się że macie w swoim mieście wydarzenie którego zazdrości Wam masa osób, lepszej promocji Iławy raczej nikt nie wymyśli ;) mam nadzieję do zobaczenia za rok.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianin 43 3 miesiące temuocena: 36% 

  Jak dużo było organizatorów i wolontariuszy wszyscy widzieli,i tyle analogicznie będzie pozytywnych komentarzy..Ale prawda jest taka,że program był słabszy(tu zgadzam się z komentarzami Miś) niż na poprzednich majówkach.Było też mniej ludzi,ale to dobrze,bo nie było tłoku.No może było więcej straganów,ale to bez znaczenia,ludzie przyszli na pokazy...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ana 42 3 miesiące temuocena: 100% 

  Mega impreza. Szacunek za organizację !

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Olo 41 3 miesiące temuocena: 48% 

  Witam miś ma rację. Nie było mocnych samolotów jak Mig czy F 16 Su . Po drugie najwięcej mieszkańców siedziało przy budka z jedzeniem i piwem. Dużo osób przy brzegu jeziora na całej długości piło gorzałę.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Paisano 40 3 miesiące temu

  Kielak miał awarię maszyny, o której było wiadomo sporo wcześniej. Iskry były w ubiegłym roku. Mi osobiście bardziej podobały się helikoptery i ich chciałbym w przyszłym roku więcej :) a co do gorzały na brzegu, ja patrzyłem w niebo, nie na ziemię :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ja 39 3 miesiące temuocena: 73% 

  Do Paisano - a Kielak i Iskry też? Miś ma rację i tyle.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Paisano 38 3 miesiące temuocena: 89% 

  Był SU-22. Migi-29 są uziemione a F16 są w służbie ochrony przestrzeni to nie mogą sobie na pokazy przylecieć. Tym bardziej, że jak wspomniałem Migi są uziemione.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kasia z Iławy 37 3 miesiące temuocena: 100% 

  Wielki podziw i szacunek dla pilotów. Jesteście nieprawdopodobnie wielcy w tym co robicie! Dziękujemy za fantastyczne widowisko! :-) ;-) :-D

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~MaxKolonko 36 3 miesiące temuocena: 93% 

  Wreszcie po tylu latach Iława ma coś lepszego niż Ostróda. Przy tych wszystkich dotychczasowych dziadowskich imprezach typu fama rock czy broken ball wreszcie coś na prawdziwym poziomie. Tak trzymać!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Paweł09 35 3 miesiące temuocena: 100% 

  Było super! DZIĘKUJEMY!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kiki 34 3 miesiące temuocena: 92% 

  w tym było fajnie i było wiecej od zeszło rocznego . wielki szacunek dla pilotów za ich talenty i doswiadczenie w lataniu :):) Fajnie ze dzis wszytko wyszło było naprawde fajnie !!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gondur 33 3 miesiące temuocena: 68% 

  Osoba, która zatrudniła "Miś'a" musi być świadoma, że wyrzuciła pieniądze w błoto. A jeżeli ktoś sam robi ten nieudolny czarny PR - zrób sobie człowieku jakieś szkolenia.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Miś 32 3 miesiące temuocena: 43% 

  Chyba sądzisz po sobie! Ja prównałem wykonawców akrobacji bo tegoroczny pokaz nie umywał się do ubiegłorocznego i wyraziłem swoje zdanie. Tylu wykonawców było w ubiegłym roku, że przeloty następowały jeden po drugim a w tym roku trzeba było czekać. Czytając listę jest to logiczne. Jaki PR? Chyba, że sam jesteś tak przeszkolony i wszystkich sądzisz swoją miarką!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Motolos 31 3 miesiące temuocena: 86% 

  Uuu huu huu to aż tyle maszyn było rok temu??????????to teraz smutno jak tak

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Miś 30 3 miesiące temuocena: 40% 

  Tegoroczni wykonawcy: Stearman XA-41 Aviat Husky Cellfast Flying Team The Flying Dragons Yak 3U R2000 SP-YAQ Hatz Classic Bölkow BO105 Edge 540TK Mustang Midget Super Petrel Virus SW121 SU-31 Flyings Bulls Aerobatics Team XA42 Po prostu ubogo w stosunku do ubiegłego roku a za tym idzie jakość widowiska. Nie o same akrobacje idzie a o rozmach imprezy. Naprawdę tego nie widzicie? Nawet Sznuk w którymś momencie się odezwał by ludzie nie odchodzili na obiad a zostali bo jeszcze będzie coś interesującego. Zaklinacie rzeczywistość czy o co Wam chodzi? Impreza ok ale dużo słabsza w stosunku do poprzednich. Dlaczego? Patrz ilość wykonawców!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iława czeka na pokaz Misia 29 3 miesiące temuocena: 64% 

  i znowu akrobata Miś. Pokaż w końcu jak latasz. Pójdziemy bić brawo

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Miś 28 3 miesiące temuocena: 50% 

  Czego Wy nie rozumiecie? Wystarczy przejrzeć listę wykonawców tegoroczną i ubiegłoroczną. Chyba Was ktoś wynajął do pisania pozytywnych komentarzy! Dla przypomnienia: Nieuport 11 OM-M417 - Krzysztof Cwynar DH Tiger Moth SP-YAA - Robert Pietracha Chipmunk SP-YAC - Kamil Kruszczak Cellfast Flying Team - Morane Rallye MS-880B SP-CYC - Mieczysław Machnik - Morane Rallye MS-883 SP-OLE - Arkadiusz Nowak - Morane Rallye MS-893A SP-CAC - Daniel Dębosz Hatz Classic SP-YHW - Wojciech Hajdukiewicz VL3 SP-SVLE - Krzysztof Będkowski T-6 Harvard 4M G-RAIX - Jacek Mainka T-6 Harvard 4M G-BBHK - Marcin Kubrak Auster SP-YHU - Ireneusz Puchała Extra 330 S.C. G-IIHI - Marek Choim XA41 SP-EED - Artur Kielak Yak-11 R-2000 F-AZYF - Mateusz Strama Casa C-295 lub C-130 Hercules, wg decyzji MON PRZERWA TECHNICZNA - około 30 min.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Miś 27 3 miesiące temuocena: 56% 

  Po przerwie: Cellfast Flying Team, - Morane Rallye MS-880B SP-CYC - Mieczysław Machnik - Morane Rallye MS-883 SP-OLE - Arkadiusz Nowak - Morane Rallye MS-893A SP-CAC - Daniel Dębosz Zespół 57-my Team, wiatrakowce - TERCEL RST SP-XSTW - Wiesław Jarzyna - TERCEL SP-XERO - Romuald Owedyk Yak-11 R-2000 F-AZYF - Mateusz Strama Extra 330LC SP-AUP - Wojciech Krupa Piper Cub L-4H SP-AFY - Antoni Nowak, Piper J3C Cub SP-AWP - Marek Masalski, Piper Cub L-4H SP-MAM - Szymon Tomaszewski Extra 330 S.C. G-IIHI - Marek Choim Aviat A-1 Husky SP-AIR - Marek Tybura XA41 SP-EED - Artur Kielak Spitfire MK.XVI G-MXVI - Stephen Stead Grupa Akrobacyjna Żelazny, - Extra 330LC SP-AUP - Wojciech Krupa - Zlin 50 SP-AUC Tadeusz Kołaszewski - Zlin 50 SP – AUD Piotr Haberland - Zlin 50 SP-AUE - Wojciech Grzechowiak Mig-29 - Rafał Pinkowski Zespół Akrobacyjny Biało-Czerwone Iskry TS-11 Iskra - Maciej Kopiel - Jacek Jaworek - Krzysztof Kłaczyński - Marcin Kossakowski - Mateusz Kubiak - Sylwester Sobótka

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Szwagier 26 3 miesiące temuocena: 100% 

  Ogromny szacunek dla talentu tych wspaniałych pilotów. Chylę czoła.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~BabaJaga 25 3 miesiące temuocena: 100% 

  Impreza REWELACJA!!!!!!!!!!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nina 24 3 miesiące temuocena: 64% 

  Pogoda dopisała, nagłośnienie w porównaniu w poprzednimi latami super, strefa gastronomiczna świetna, było gdzie usiąść i co zjeść, dużo przekąsek, stoisk z ciekawymi gadżetami, stoiska dla dzieciaków, dmuchańce, trampoliny, wozy strażackie, policyjne, karetki, wielka strefa z militariami, klocki, malowanki, cuda na kiju, pokaz mega, mega ciekawy, komentatorzy super, było słychać nawet pilotów zza sterów tych maszyn, dwa samoloty dopłynęły do brzegu, dziecko mogło zobaczyć je z bliska, dotknąć, było sporo nowości, piloci flaki sobie wypruwali żeby widownia była zadowolona. No ale niestety zawsze znajdzie się taka menda, która napisze, że wiało nudą. Typowe i polskie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Miś 23 3 miesiące temuocena: 40% 

  To Lotnicza Majówka a nie jarmark. Poszedłem na pokazy a nie na picie piwa czy błądzenie po straganach! Czekałem cały rok na zapierające dech w piersiach pokazy. Oczywiście, że piloci biorący udział dali z siebie wszystko ale było ich za mało! Gdzie choćby Iskry? Gdzie Kielak? Ja poszedłem na pokazy i zawiodłem się, ponieważ widowisko bez udziału ubiegłorocznych wykonawców, było ubogie. Czy to tak ciężko pojąć? Myślicie, że budki z piwem i jedzeniem zastąpią prawdzowy cel tej imprezy? Nagłośnienie było lepsze niż w tamtym roku, to jedyna rzecz, która była na plus. Dlaczego było tak mało wykonawców akrobacji? To air show a nie grilowanie i cepeliada. Na marginesie, w ubiegłym roku były te same stragany, tylko pokaz przyćmił otoczkę. W tym roku było odwrotnie. Wróćcie do pierwotnej wersji majówki i w pierwszej kolejności postawcie na wykonawców. Już zapomnieliście ile serduszek malowali nam na niebie w ubiegłym roku? A symbol Polski Walczącej? Gdzie ten spektakularny show?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Rodzic 22 3 miesiące temuocena: 35% 

  Pani organizatorko daj pani spokój,dla dzieci ciągle to samo...nie przyciąda,na straganach tandeta...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Radius 21 3 miesiące temuocena: 100% 

  Witajcie Tłumy niepojęte Żółty helikopter latał do 19g, az przepędzili chętnych bowiem maszyna mogłby się zepsuć i katastrofa. Miałem być na kolacyjce i z Gen Hermaszewskim setę walnąć, ale w ostatniej chwili odmówiłem ze względów emocjonalnych.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianka 20 3 miesiące temuocena: 100% 

  Super impreza. Brawa dla pilotów i organizatorów. Mamy nadzieję że będzie kontynuowana.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Miś 19 3 miesiące temuocena: 35% 

  Ta edycja ma się nijak do poprzednich. Kto był, ten wie jak było. Wiało nudą, zbyt długi czas oczekiwania na kolejny samolot - 7, 10 min., czy nawet dłużej. W poprzedniej edycji, jeden odlatywał, drugi przylatywał. Jeśli trzeba było chwilę poczekać, to bardzo ciekawie opowiadał Sokół i wtajemniczał laików w podniebny świat, któremu nie przeszkadzał jak tym razem, Pan Sznuk. Poprzedni rok to Iskry, Kielak, Mig, Czepiela, których oprócz ostatniego, w tym roku zabrakło. Tym razem można było się naprawdę znudzić. Niestety ilość nie zawsze idzie w parze z jakością i.nie pomoże nawet desant wodny. Popis paralotniarzy miałby domykać całości? Serio? Dla mnie to nie ta sama Lotnicza Majówka. Widać ucięte środki i najwyraźniej ktoś chciał zaoszczędzić. To nie jest to samo widowisko, co w poprzednim roku i na które czekałem przez cały rok. Jestem zły, bo jakiś paprak umoczył w tym palce by popsuć coś tak fantastycznego.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Miś 18 3 miesiące temuocena: 40% 

  Do Xyz - faktycznie pomyłka. Dobrze, że był w tym roku. Bez niego byłaby calkowita klapa.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Xyz 17 3 miesiące temuocena: 100% 

  Czpieli rok temu znawco nie było.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gregor19 16 3 miesiące temuocena: 58% 

  Byłem i wiem jak było. Było super! Panu już podziękujemy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ania Wierzchowska 15 3 miesiące temuocena: 59% 

  Bzdura! Wcale długo się nie czekało na kolejny pokaz. Szło to wszystko mega płynnie. W zeszłym roku były o wiele dłuższe przerwy. Nie opowiadaj bzdur. A jak paralotnie się nie podobały to może weź się tak przeleć nad jeziorem paralotnią. Będziesz miał w gaciach po 5 minutach. Mam taką propozycję - za rok nie wychodź z domu to będzie spokój.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iga 14 3 miesiące temuocena: 56% 

  Miś weź się zamknij, na każdą stronę włazisz i piszesz te same bzdury. Ktoś cię wynajął do hejtowania czy lewą łapą wstałeś i wszędzie wylewasz swoje żale wyjęte z kosmosu. Weź się puknij w czerep i za rok nie przychodź.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Miś 13 3 miesiące temuocena: 41% 

  Całość zamykał koncert zespołu Enej, a teraz co? Pierdółki w piątek i niedzielę, impreza hangar-party za kosmiczne pieniądze dla wybranych. Wielkie, ogromne rozczarowanie. Brak jakości na każdym polu.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~lolek 12 3 miesiące temuocena: 29% 

  Gdzie te tłumy, bo na filmikach jakoś tego nie widać

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~basia 11 3 miesiące temuocena: 83% 

  trzeba było przyjść to byś te tłumy zobaczył

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~SK 10 3 miesiące temuocena: 85% 

  Pod filmami pojawiają się komentarze, że było mało ludzi :) Szkoda, że nikt nie zauważył, że to filmy z godz. 11tej, już koło 12tej był tłok...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Miś 9 3 miesiące temuocena: 42% 

  Wiało nudą. Byłem od początku do końca. Kilka "strzałów" na końcu, 2-3 występy nie świadczą o tym, że impreza dorównała poprzednim.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~SK 8 3 miesiące temuocena: 50% 

  Ktoś wie, dlaczego nie podjęto z wody trzeciego żołnierza po desancie, tylko podpłynęła do niego motorówka?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~SK 7 3 miesiące temuocena: 75% 

  Impreza rewelacja! Pokazy bez dłuższych przerw, połączenia z kabinami pilotów, osobowości: Czepiela, który lądował na molo w Sopocie, Jurgis Kairys i jego korkociągi, pani Marysia i jej Bölkow, komentatorzy i super nagłośnienie - świetnie to wszystko wyszło... Zdziwiłem się, bo myślałem, że będą wejściówki - wydaje mi się, że miały być po 5 zł... Strefa gastro i ceny jak na tego typu imprezach do zaakceptowania... Lot za 150 zł też nie jest jakąś mega drogą atrakcją - chętnych chyba nie brakowało... Niestety z powodu kontuzji nie odwiedziłem w tym roku części wystawienniczej, ale widziałem, że też cieszyła się dużym zainteresowaniem... Dla mnie osobiście przelot Su-22 mega przeżycie...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Aa 6 3 miesiące temuocena: 100% 

  Czy ktoś wie dlaczego nie było pokazu Artura Kielaka?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Xyz 5 3 miesiące temuocena: 100% 

  Awaria maszyny.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Adam 4 3 miesiące temuocena: 94% 

  Impreza wrosła w ilawe. Brawo

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ilawianin 3 3 miesiące temuocena: 38% 

  Tegoroczna majówka to ilość nie jakość...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Krzysiek 2 3 miesiące temuocena: 68% 

  Bzdura. Było mega!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jkj 1 3 miesiące temuocena: 69% 

  a mi się podobało

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKancelaria
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 2.0925 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)