REKLAMAx-moto
REKLAMAKaren

(Fot. Mateusz Jewstafiew.)

Już 25 maja o godzinie 22:00 na trasę wyruszą uczestnicy „IV IPB Nocnego Biegu na 5 km o Puchar Eugeniusza Jaremko–Przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki”. Organizatorzy informują o związanych z organizacją imprezy utrudnieniach w ruchu. Przepraszają za wszelkie niedogodności, zapraszając do kibicowania zawodnikom i zawodniczkom.

O szczegółach czytamy w komunikacie organizacyjnym.

UWAGA!!!

Szanowni Państwo,

Organizatorzy „IV IPB Nocnego Biegu na 5 km o Puchar Eugeniusza Jaremko– Przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki” informują o utrudnieniach w ruchu drogowym w dniu 25 maja 2019 r. w godzinach 21:45-23:00.

Podczas biegu zamknięte zostaną ulice: Jana III Sobieskiego, 1 Maja (od skrzyżowania z Sobieskiego do skrzyżowania z Wiejską), Skłodowskiej-Curie (od ronda przy ZUS-ie do ronda przy Biedronce), Smolki, bulwar Jana Pawła II wokół jeziora Mały Jeziorak oraz ul. Mickiewicza. Ulice będą sukcesywnie otwierane wraz z przebiegnięciem wszystkich biegaczy.

Dodatkowo w czasie biegu z uwagi na usytuowanie punktu startu/mety zostanie wyłączony z ruchu parking przy Rezydencji Stary Spichlerz.

Jednocześnie informujemy, że krótki odcinek ulicy Sobieskiego od skrzyżowania z ulicą Mickiewicza do skrzyżowania z ulicą Królowej Jadwigi zostanie zamknięty już od godz. 21.00 z uwagi na potrzebę montażu profesjonalnej bramy startowej.

Za utrudnienia związane z organizacją biegu przepraszamy.

Organizatorzy

Trasa IPB Nocnego Biegu posiada atest PZLA.

Zapisy do zawodów są nadal otwarte - dostępne są ostatnie miejsca!
<<ZAPISY>>

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5391 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)