ipb_nowa

(Fot. Archiwum własne.)

Maj w Iławie nie może się obyć bez tradycyjnego Pomarańczowego Rajdu Rowerowego i rodzinnego pikniku. To wszystko już w sobotę, 25 maja!

W tym roku trasa rajdu przebiegać będzie od ratusza miejskiego przez Bulwar Jana Pawła II w kierunku Galerii Jeziorak i ul. Mickiewicza, a następnie ulicą Biskupską, drogą na Wikielec i stamtąd z powrotem do Iławy, a dokładnie do Szkoły Podstawowej nr 5, gdzie zaplanowany jest festyn.

Biuro imprezy będzie się mieścić w Informacji Turystycznej przy ratuszu miejskim. Będzie czynne w dniu imprezy od godziny 12:00. Tam też będzie można odebrać pomarańczową koszulkę (ilość jest ograniczona!). 

Organizator prosi o bezpieczną jazdę, czyli niewyprzedzanie, poruszanie się zgodnie z zasadami ruchu drogowego, zabranie kurtki przeciwdeszczowej i niezbaczanie z trasy.

Start o godz. 13:00 przy ratuszu miejskim.

Po ukończeniu rajdu gorąco zachęcamy do udziału w festynie szkolnym w Szkole Podstawowej nr 5 (ul. Wiejska 11), gdzie czekać będą poczęstunek i atrakcje przygotowane przez uczniów i nauczycieli szkoły: licytacje, konkursy z nagrodami i koncert zespołu Blues Station. A wszystko to w szczytnym celu, aby zebrać środki na multimedialną salę językową. Podczas pomarańczowego święta nie zabraknie także naszych gości z miasta partnerskiego Tholen, którzy przywitają uczestników rajdu, przejadą razem z nimi i wezmą udział w festynie.

Zapraszamy!

UM w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

Trasa tegorocznego Pomarańczowego Rajdu Rowerowego.

Program rodzinnego festynu - zaprasza Szkoła Podstawowa Nr 5 w Iławie.

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMAPUP
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7712 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)