REKLAMAKarczma2
klonowski

(Fot. PSONI Koło w Iławie.)

Piątek, 24 maja - to dzień otwarty iławskich Warsztatów Terapii Zajęciowej w nowej siedzibie, budynku Centrum Aktywności Lokalnej na ulicy Wiejskiej w Iławie. "W sam raz na dobre rozpoczęcie weekendu" - zachęcają do udziału w wydarzeniu organizatorzy, przedstawiając program przygotowanych atrakcji.

- O Droga Społeczności Lokalna, zapraszamy do nas! - zwracają się do mieszkańców Iławy i okolic przedstawiciele Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koła w Iławie, które prowadzi w naszym mieście Warsztat Terapii Zajęciowej. - Będzie się dużo działo, będzie głośno i wesoło, będzie można zwiedzić każdy kąt, podpatrzeć, jak wygląda nasza praca, dobrze zjeść i ciekawie spędzić czas.

f

Atrakcje w ramach dnia otwartego zapewnią też iławska komenda policji, PCK i SOK oraz harcerze.

- Dzieciaki będą mogły uwolnić swoją kreatywność podczas malowania kredą na chodnikach, a w przerwie pomiędzy jedną a drugą atrakcją wata cukrowa i popcorn będą nawet wskazane, na dodanie sił - przedstawiają szczegóły organizatorzy.

Ciekawie zapowiada się również rywalizacja o tytuł "Master Chef of WTZ". Słynnego "fartucha" raczej nikt nie będzie musiał oddawać, bo chodzi przecież przede wszystkim o dobrą zabawę. 

Zapraszamy, zajrzyjcie do Centrum Aktywności Lokalnej w Iławie w piątek, 24 maja w godzinach 12:00 - 18:00.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7997 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)