REKLAMAKono
klonowski

(Fot. nadesłane.)

"Takie oto mamy dziury, po prostu otchłań" - komentuje Czytelnik, który w minioną sobotę, 1 czerwca uwiecznił głęboki ubytek w jezdni na ulicy Andersa w Iławie na krótkim nagraniu wideo. 

Administrator drogi już zareagował - dziura została załatana, a odpowiedzialna za utrzymanie tej drogi jednostka ma monitorować sytuację, bo nagłe pojawienie się tak głębokiej dziury może świadczyć o nieszczelności urządzeń pod jezdnią.

Wyjątkowo głęboka dziura pojawiła się w jezdni na ulicy Andersa w pobliżu szpitala i miejscowych urzędów. O sprawie powiadomił nas Czytelnik, załączając wykonane w minioną sobotę nagranie. Sygnał dotyczący pojawienia się ubytku otrzymał również Powiatowy Zarząd Dróg w Iławie, który jest jednostką odpowiedzialną m.in. za ulicę Andersa.

- Zostało to nam zgłoszone rano. Kierownik od razu podjął interwencję i dziura już została załatana żwirem i cementem. Będziemy monitorować sytuację. Niewykluczone, że pojawienie się dziury ma związek z nieszczelnością kanaliku - poinformował Lech Tatarek, dyrektor PZD w Iławie.

Głęboka dziura na Andersa - zaalarmował nas Czytelnik. Sygnał otrzymał także zarządca, który już podjął interwencję.
Zdjęcie, wideo: nadesłane.

kontakt@infoilawa.pl

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7515 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)