REKLAMAWardrom
Paszynin2

(Fot. materiały prasowe.)

Rozwija się oferta otwartego w lutym tego roku Gabinetu Kosmetologii na ulicy Wiejskiej 9A w Iławie. Prowadząca go Dominika Furgalska, specjalistka od pięknych i zdrowych paznokci, nawiązała współpracę z Izabelą Ludwiczak - wykwalifikowaną podolog. Dzięki temu gabinet na Podleśnym to teraz nie tylko raj dla miłośniczek pięknych paznokci, ale też miejsce, gdzie kompleksowo zadbamy o stopy. 

Kiedy warto wybrać się do podologa, czyli osoby, która ukończyła kierunkowe studia na uczelni medycznej oraz odbyła szereg specjalistycznych szkoleń? Przez cały rok, bo o dbaniu o dobre zdrowie i samopoczucie nie powinniśmy zapominać bez względu na panującą za oknem aurę. W sposób szczególny jednak zaczynamy zwracać uwagę na nasze stopy właśnie teraz, gdy piękna, letnia pogoda zachęca do noszenia odkrytego obuwia.

By sandały, czy japonki pokazały piękno naszych stóp, a nie ich problemy - w tym właśnie pomoże nam Izabela Ludwiczak. 

- Oferujemy nie tylko pedicure leczniczy, ale i kosmetyczny, pielęgnację stóp cukrzycowych i pękających pięt, usuwanie odcisków i modzeli, wrastających i zrogowaciałych paznokci, odciążenie bolesnych miejsc, protetykę paznokci polegającą na odbudowie paznokcia zastępczego, a także ortonyksję, czyli sporządzanie indywidualnych klamer korygujących wrastające lub wkręcające się paznokcie - informuje Gabinet Kosmetologii na ulicy Wiejskiej.

Tutaj kompleksowo zadbasz o swoje stopy: podolog obejrzy je pod kątem ortopodologicznym, a także estetycznym i dermatologicznym. Pomoże Ci również w dobraniu właściwej pielęgnacji w domowym zaciszu. Niestety często zdarza się, że źle dobrane kosmetyki z drogerii, zamiast poprawić kondycję stóp, jeszcze ją pogarszają. 

Wysokie kwalifikacje Izabeli Ludwiczak są gwarancją dobrze wykonanej usługi.

Jest ona m.in. absolwentką Akademii Podologa w Katowicach, studiowała również kosmetologię na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera UMK. Pracowała w licznych gabinetach zdrowia i urody jako kosmetolog i manicurzystka. Swoją wiedzę przekazuje innym: jest wykładowcą w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu oraz nauczycielem w SKK Bydgoszcz. 


Umów wizytę z wykwalifikowaną podolog - pomoże Ci zadbać o zdrowe i piękne stopy.
Gabinet Kosmetologii, Iława, ul. Wiejska 9A.
Tel. 604 80 67 69.
Dostępne terminy: 15 czerwca, 29 czerwca, 6 lipca, 13 lipca, 3 sierpnia (w przypadku dużego zainteresowania jest możliwość organizacji dodatkowych terminów).

Teraz na wszystkie usługi w gabinecie promocja: -20%!


Reklama. 

abs2
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6245 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)