REKLAMAKono
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 czerwca 2019, 11:29 komentarzy 1
Marcin Poprawski z Iławy potrzebuje naszej pomocy!

Marcin Poprawski z Iławy potrzebuje naszej pomocy! (Fot. Archiwum prywatne.)

Książki, koszulki, albo ogrodowe meble. Przeróżne przedmioty i usługi można przekazać lub kupić, by pomóc iławianinowi Marcinowi Poprawskiemu w walce z glejakiem. Internetowy charytatywny bazarek, z którego dochód zasili zbiórkę na rzecz leczenia mieszkańca naszego miasta, odbywa się w ramach 14. edycji festiwalu Broken Ball.

Marcin Poprawski nie ukrywa, że choroba, z którą się zmaga, glejak wielopostaciowy, to najzłośliwszy ze wszystkich nowotwór mózgu.

- Wszystko zaczęło się niespodziewanie, od lewostronnego zesztywnienia kończyn - opowiada mężczyzna. - Chodząc, powłóczyłem lewą nogą. Po wizycie u lekarza rodzinnego zostałem skierowany na oddział neurologii do szpitala w Iławie. Po badaniach tomografem komputerowym diagnoza brzmiała złowieszczo. Dwa guzy mózgu i skierowanie na operację do Elbląga. 

Po operacji i częściowym usunięciu guzów przyszedł czas na badania histopatologiczne i określenie oraz doprecyzowanie, z czym iławianin ma do czynienia. Wróg został zidentyfikowany: glejak wielopostaciowy. 

- Niestety jest nieusuwalny ze względy na rozmiary i położenie blisko pnia mózgu - czytamy w szczegółach zbiórki na rzecz iławianina, która trwa na portalu zrzutka.pl. - Na dalszym etapie zostało wdrożone leczenie radiologiczne i chemiczne, ale - aby guzy stały się operacyjne - wymagane jest dalsze leczenie, które niestety wymaga ogromnych nakładów finansowych.

Mowa jest o leczeniu medycyną niekonwencjonalną, bo ta tradycyjna - póki co - niewiele może zaoferować. Potrzeba aż 150 tysięcy złotych, około 10 tysięcy złotych każdego miesiąca. 

- Mojej rodziny niestety nie stać na samodzielne sfinansowanie tak kosztownego leczenia. Dlatego zwracam się do wszystkich czytających ten tekst o pomoc. Liczy się każdy gest, choćby dalsze udostępnienie tej zrzutki - apeluje iławianin. - Błagamy o pomoc w przezwyciężeniu mojej choroby. Błagamy o pomoc w uzbieraniu potrzebnych nam na tę terapię pieniędzy poprzez udział w licytacji i rozpowszechnianie tej informacji. Mój stan zdrowia pogarsza się. Dodatkowo czas działa na moją niekorzyść, więc proszę Cię, pomóż mi na tyle, na ile możesz, chcesz i potrafisz. Pozwól mi dalej żyć.... Dziś to ja zmagam się z chorobą i moje życie zależy od innych, zaś jutro może to dotyczyć Ciebie lub bliskiej Ci osoby. Z góry serdecznie dziękuję za wszelką pomoc.

Ze względu na pilny charakter zbiórki bazarek trwa tylko do 17 czerwca. Przekazywać przedmioty lub usługi na szczytny cel, albo licytować to, co już zostało przekazane, możecie tutaj.

- Cały dochód zostanie przekazany na konto tej zbiórki (link) - informują organizatorzy bazarku.


Marcin Poprawski z Iławy walczy z glejakiem mózgu.

Jak pomóc? 
- biorąc udział w internetowym bazarku: link;
- przekazując darowizny bezpośrednio na konto zbiórki:
link.


Internetowy charytatywny  bazarek na rzecz iławianina odbywa się w ramach 14. edycji festiwalu Broken Ball.

abs2

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~john 1 11 miesięcy temuocena: 100% 

    Nie znam Ciebie osobiscie ale trzymaj sie walcz!!!

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7589 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)