REKLAMAsenat1
REKLAMAWyspa

(Fot. Info Iława.)

"100 lat to za mało, 100 lat to za mało, 150 by się zdało!" - tak śpiewają goście iławiance Annie Rataj. Gości jest teraz dużo, bo i okazja jest wspaniała, niezwykła. W najbliższą sobotę, 15 czerwca mieszkanka naszego miasta na urodzinowym torcie będzie miała 100 świeczek!

Pani Anna Rataj od 31 lat mieszka w Iławie. Przyjechała nad Jeziorak z Zamojszczyzny, by być bliżej córki, która uczyła w jednej z tutejszych szkół. Córki wychowała trzy, a te dały jej pięcioro wnucząt. Stanęła na ślubnym kobiercu, mając 17 lat.

Jej recepta na długowieczność?

- Najlepiej żyć na wsi, korzystać ze świeżego powietrza. I przede wszystkim - zdrowe, wiejskie jedzenie, bez żadnej chemii - radzi 100-letnia iławianka.

Pani Anno - jeszcze wielu lat życia w zdrowiu i pogodzie ducha!

We wtorek, 11 czerwca do świętującej 100. urodziny iławianki Anny Rataj wpadł z kwiatami i upominkiem Burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski.
Zdjęcia: Info Iława.

100 lat iławianki Pani Anny Rataj.

Ilość zdjęć 5

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMAPUP
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.6747 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)