REKLAMALADY D
wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 czerwca 2019, 09:48 komentarzy 6

(Fot. materiały prasowe.)

Urząd Miasta w Iławie - Ośrodek Psychoedukacji, Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie serdecznie zaprasza wszystkich rodziców wraz z dziećmi z osiedla Gajerek na piknik "Sąsiedzkie klimaty". Odbędzie się 19 czerwca. Rozpoczęcie o godzinie 13:00 na placu przy ośrodku (ul. Chełmińska 1).

- Zamierzamy stworzyć imprezę, która stanie się "zwyczajem lokalnej społeczności", a takie wydarzenia cementują powstałe już więzi i sprzyjają powstawaniu nowych - mówią organizatorzy pikniku. - Dzięki wspólnym rozmowom, zaangażowaniu i energii chcemy zaproponować szereg atrakcji dla całych rodzin, od tych najmłodszych do najstarszych mieszkańców osiedla.

g

W planach są warsztaty stolarskie, witrażu, krawieckie, występy artystyczne Klubu Aktywności "Junior" oraz występ Krzysztofa Kasprowicza z uczniami, rodzinny turniej z niespodziankami, pokazy sprzętu policyjnego i strażackiego, pokaz pierwszej pomocy, warsztaty graffiti z profesjonalistą, warsztaty „Wzór na mur”, plenerowa biblioteka pod hasłem "Weź książkę, przynieś książkę", a poza tym gry planszowe, pokaz zumby, bańki mydlane oraz loteria zorganizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Iławie. Nie zabraknie doskonałych swojskich smaków i jeszcze lepszego towarzystwa.

- Możemy też zdradzić, że - oprócz wszystkich wyżej wymienionych atrakcji, również tych na plakacie - przygotowaliśmy jeszcze jedną niespodziankę z myślą o najmłodszych - uchyla rąbka tajemnicy ośrodek. - Nie zapomnieliśmy również o starszej grupie uczestników naszego pikniku i tu na zakończenie "uczta dla ucha" - występ scholi "Gracja" z Parafii Przemienienia Pańskiego w Iławie ("czerwony" kościół). Naprawdę warto posłuchać.

Cały piknik poprowadzi Dariusz Paczkowski, więc nie zabraknie dobrego humoru i ciekawych opowieści. A dzięki Karolowi Chołaszczyńskiemu, który wykona wspólne sąsiedzkie zdjęcie, wypomnienie pikniku i tych chwil pozostaną na długo.

- Jeszcze raz serdecznie zapraszamy, wspólnie powitajmy wakacje - zachęca ośrodek.

REKLAMAMozart2

6Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Iga 6 4 miesiące temu

  Super pomysł, ale za rok zróbcie w niedzielę.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a miało być...... 5 4 miesiące temuocena: 100% 

  Ja zrozumiałam to zupełnie inaczej że rodzice z dziećmi po rozdaniu świadectw mają dla nich kolejną atrakcję zamiast iść do domu mogą z nimi spędzić miłe popołudnie bo i tak większość rodziców bierze sobie dzień wolny. Na innym plakacie jest napisane że impreza jest przewidziana do godziny 18" więc można przyjść po pracy ale jak ktoś chce to się zawsze znajdzie jakiś powód żeby krytykować. Dla mnie i mojego dziecka takie dni jak rozpoczęcie czy koniec roku jest ważnym dniem i biorę sobie woln żeby spędzić jak najwięcej czasu z dzieckiem.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Olga 4 4 miesiące temuocena: 100% 

  Ale fajnie, szkoda że nie będę mogła przyjść bo wyjeżdżam. Ale popieram samą imprezę. Byłam wielokrotnie na takich w Gdańsku u dzieci i zawsze jest sympatycznie. Raz nawet wygrałam w jakimś konkursie, ale nie to najważniejsze Ale sam udział.i zabawa.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszkaniec Gajerka 3 4 miesiące temuocena: 100% 

  Szkoda tylko że od godz. 13:00. Większość będzie w pracy

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do ~qwerty 2 4 miesiące temu

  Do ~qwerty Nie pracuje bo bierze 500+

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~qwerty 1 4 miesiące temuocena: 50% 

  Szlachta nie pracuje, to i ma kiedy się bawić.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMAPUP
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6754 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)