REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 czerwca 2019, 18:08 komentarzy 2

(Fot. Info Iława.)

W najczarniejszym scenariuszu dokonane szkody grożą nagłym zarwaniem się podmytej przez wodę jezdni. To powód, dla którego zarządca podjął decyzję o awaryjnym zamknięciu dla ruchu wiaduktu kolejowo-drogowego koło Samborowa.

Szkód dokonała nawałnica, jaka w ostatnim czasie przetoczyła się nad naszym regionem. Na wiadukcie, z obu jego stron i po obu stronach jezdni, doszło do podmycia drogi przez wodę. W niektórych miejscach ubytek kruszywa jest znaczny. Dzisiaj - w niedzielę, 16 czerwca, interweniowała tutaj policja, a zarządca podjął decyzję o zamknięciu wiaduktu dla ruchu.

To ten sam wiadukt (znajdujący się na drodze prowadzącej z krajowej 16 do Miłomłyna, w pobliżu granicy powiatów iławskiego i ostródzkiego) z którego - podczas prowadzonych w sierpniu 2017 roku robót - na tory spadła betonowa płyta, w którą uderzył następnie nadjeżdżający pociąg.

Początkowo szacowano, że przebudowa tego obiektu będzie się wiązała z koniecznością zamknięcia go dla ruchu na cztery miesiące. Kierowcy musieli się wykazać cierpliwością, bo ostatecznie trwało to około 12 miesięcy. Teraz najwyraźniej cierpliwości niektórym zabrakło, bo nie przez wszystkich zakaz przejazdu jest respektowany. Ustawione przez zarządcę barierki zostały przesunięte, a część aut przejeżdża pomimo wprowadzonego oznakowania...

Wiadukt kolejowo-drogowy koło Samborowa awaryjnie wyłączony z ruchu!
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

Wiadukt kolejowo-drogowy koło Samborowa awaryjnie wyłączony z ruchu!

Ilość zdjęć 17

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAMozart2

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Vlad Palovnik 2 4 miesiące temuocena: 100% 

    Jeden deszcz i wypłukało asfalt. Małpy ten wiadukt budowały? Teraz za utrudnienia powinni dostać że 2 bańki kary.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Pan samochodzik 1 4 miesiące temuocena: 75% 

    Tak kolego zgadzam się z Tobą..Dzieci w postawionych fryzurach z przedziałekiem,a na tawrzy bordowi jak pomidory,od hlania.Lewe rece do roboty bez żadnego fachu.Śmiech na sali brak tam cięzkiego TIRA i bąka takigo by puścił ten wido-kładeczek..

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMAPUP
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 3.5183 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)