REKLAMANotus_nowa

(Fot. Info Iława.)

Orlik na osiedlu Lubawskim w Iławie było dzisiaj miejscem organizacji drugiej edycji miejskiego Festynu Familijnego. Wcześniej podobna, adresowana do lokalnych rodzin impreza z powodzeniem odbyła się na Piastowskim. 

Korzystając z pięknej pogody, jaka sprzyja nam w pierwszą sobotę tegorocznych wakacji, mieszkańcy Lubawskiego korzystali z zaproszenia na miejscowe boisko. Tutaj czekały na nich atrakcje przygotowane przez organizatorów miejskiego festynu: Iławskie Centrum Kultury, Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, Miejską Bibliotekę Publiczną w Iławie, PSONI Koło w Iławie, Stowarzyszenie SART i galerię sztuki "Sir Pol Paris". Były to m.in. animacje, gry, zabawy i konkursy, plac zabaw, pokazy sprzętu policji i straży pożarnej oraz poczęstunek w postaci popcornu i waty cukrowej. Jak się bawili goście festynu? Zobaczcie na zdjęciach i materiale wideo!

Mieszkańcy osiedla Lubawskiego spotkali się na Festynie Familijnym.
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

Iława. Miejski Familijny Festyn zawitał na Lubawskie.

Ilość zdjęć 20

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAMozart2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.2557 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)