REKLAMAWyspa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 czerwca 2019, 17:23 komentarzy 1

(Fot. Info Iława.)

Bogactwo smaków, aromatów i kolorów, a przede wszystkim - imponująca, prawdziwie europejska różnorodność. Stoły w amfiteatrze w Biskupcu uginają się od specjałów, którymi częstują miejscowe gospodynie. Rozpoczęło się I Święto Smaków.

Jak wskazuje sama nazwa nowej imprezy, króluje właśnie kuchnia. Program wydarzenia wypełniają kulinarne pokazy, warsztaty i degustacje, a także skierowany do miejscowych kół gospodyń wiejskich konkurs. Każde z kół wzięło na warsztat kuchnię innego kraju z rodziny Unii Europejskiej. Okazją do organizacji rywalizacji właśnie w takim formacie jest 15-lecie Polski w UE, co podkreślił podczas inauguracyjnego przemówienia Wójt Gminy Biskupiec Arkadiusz Dobek. Po zakończeniu części konkursowej każdy będzie mógł spróbować przygotowanych przez panie smakołyków.

Biskupiecki amfiteatr wypełnia też muzyka, a tłum mieszkańców i gości stopniowo gęstnieje. Kulminacji można spodziewać się wieczorem, gdy na tutejszej scenie pojawi się gwiazda. Występ Piotra Cugowskiego rozpocznie się około godziny 20:30.

Odwiedzamy I Święto Smaków w Biskupcu.
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

Festiwal Smaków w Biskupcu.

Ilość zdjęć 111

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAMozart2

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Liliana 1 3 miesiące temuocena: 100% 

    Byłem w Kisielicach tego samego dnia i jak to w Biskupcu jest tłum, to proszę przyjechać do Kisielic i zobaczyć co to jest tłum ! Triathlon jedynie w Suszu próbuje dorównać Kisielicom a i też nie daje rady.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMAPUP
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.9004 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)