REKLAMABUTIK TOP
ipb_nowa

(Fot. Info Iława.)

Różanki, Falknowo, Redaki i Babięty Wielkie - do mieszkańców tych miejscowości w gminie Susz oraz wszystkich innych zainteresowanych osób skierowane jest zaproszenie na spotkanie z przedstawicielami firmy Bioelektra, prowadzącej w pierwszej z wymienionych wsi operację polegającą na sterylizacji odpadów.

Zebranie będzie dotyczyło uciążliwości związanych z taką działalnością. Wśród największych bolączek zdesperowani mieszkańcy wymieniają odór, który - według ich relacji - bywa wręcz nieznośny. 

Organizacji spotkania podjęli się suscy radni z Niezależnej Inicjatywy dla Gminy Susz na czele z Marcinem Mądrym. Miało to miejsce po tym, jak portal infoilawa.pl opublikował skargę i prośbę o interwencję od jednego z mieszkańców wraz z odpowiedzią spółki, która proponowała spotkanie z mieszkańcami i innymi zainteresowanymi. Takie spotkanie odbędzie się w niespełna miesiąc po tej publikacji.

- Serdecznie zapraszamy mieszkańców wsi: Różanki, Falknowo, Redaki i Babięty Wielkie, a także wszystkich innych zainteresowanych na spotkanie z przedstawicielami firmy Bioelektra, które odbędzie się w najbliższy czwartek, tj. 27.06.2019r. o godz. 11:00 w świetlicy w Redakach - informuje Marcin Mądry. - Tematem spotkania będzie funkcjonowanie zakładu w kontekście uciążliwości dla okolicznych mieszkańców, a jego organizatorem jest Niezależna Inicjatywa dla Gminy Susz.

Jeśli ktoś nie może być na spotkaniu, a ma pytania, może je przekazać radnym z Niezależnej Inicjatywy - ci zadadzą je podczas spotkania w imieniu danej osoby. Kontakt jest możliwy m.in. za pośrednictwem Facebooka.

Marcin Mądry dodaje, że wysłał zaproszenie również do innego przedsiębiorstwa gospodarującego i przetwarzającego odpady w Różankach - firmy Novago.

- Oczekuję na odpowiedź tego przedsiębiorstwa, czy na spotkaniu pojawi się jego przedstawiciel - przekazał nam suski radny.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.0543 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)