REKLAMASadek

(Fot. Archiwum organizatora.)

Drodzy rodzice, drogie dzieci! Jest jeszcze kilka ostatnich wolnych miejsc na lipcowych turnusach "Kreatywnych półkolonii z MathRiders". To sposób na udany, inspirujący i prorozwojowy wypoczynek pociechy na miejscu - w Iławie.

Wycieczka statkiem po Jezioraku z przewodnikiem Dariuszem Paczkowskim, warsztaty plastyki sensorycznej z Martyną Wyżlic, spotkanie z policjantem połączone ze zwiedzaniem Komendy Powiatowej Policji w Iławie, lepienie z gliny, wizyta w Kuźni Talentów i warsztaty rzeźbiarskie z Markiem Kałużą, szaleństwo na trampolinach i trening w sali bokserskiej, czy warsztaty i pokazy z zakresu pierwszej pomocy - to tylko niektóre z propozycji ciekawego spędzenia wolnego czasu podczas półkolonii organizowanych przez MathRiders.

Na co dzień jest to prowadzona przez Teresę Laskowską innowacyjna szkoła matematyki, dzięki której dzieci od najmłodszych lat nawiązują pozytywne relacje z królową nauk, lubią matematykę i dobrze sobie z nią radzą: zarówno w szkole, jak i w życiu. Natomiast podczas wakacji MathRiders zamienia się w centrum aktywnego, kreatywnego wypoczynku. Tutaj półkolonie są pod okiem doświadczonych instruktorów, wypoczynek w wesołym gronie rówieśników, a program - wypełniony po brzegi różnorodnymi atrakcjami.

"Wielka letnia przygoda z MathRiders! Z nami przeżyjesz szaloną zabawę! Gwarantujemy mile i kreatywnie spędzony czas" - to hasło przyświecające półkoloniom, gdzie każdy dzień przebiega pod innym hasłem.

Zapraszamy!


KREATYWNE PÓŁKOLONIE Z MATHRIDERS - ZAPISZ POCIECHĘ JUŻ DZISIAJ

Odpowiednie dla dzieci od 6 do 12 lat.
Cena: 250 zł.
Zapisz dziecko już teraz! 
Dostępne turnusy: 1-5 lipca; 8-12 lipca; 15-19 lipca.
Tel. 506-813-361.
E-mail: ilawa@mathriders.com.
Witryna internetowa: www.mathriders.pl.


Reklama.

REKLAMATom-bet
REKLAMAJustyna
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMApalac2
REKLAMAPUP
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6276 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)