REKLAMAPatrz
REKLAMAzielona aleja

(Fot. materiały prasowe.)

Niemiecka Brema - to nowy kierunek w siatce połączeń regionalnego lotniska Olsztyn-Mazury. Inauguracyjny lot na tej trasie zaplanowano na 27 października. Obsługiwać ją będzie Wizz Air.

Najnowsze połączenie, trzecia trasa w siatce połączeń Wizz Air z lotniska Olsztyn-Mazury, będzie obsługiwane dwoma lotami tygodniowo (w środy i niedziele). Bilety są już dostępne w sprzedaży - ceny rozpoczynają się od 39 złotych.

- Niskie taryfy Wizz Air zawitały na Mazury w 2016 roku. Dotychczas ponad 180 tys. osób skorzystało z połączeń z oraz do Szyman. Dodanie trasy do Bremy jest wyrazem zaangażowania linii w działalność w regionie oraz na rzecz polskich klientów. Mamy nadzieję na kontynuację owocnej współpracy z władzami lotniska i dalszą rozbudowę oferty z Mazur - podkreśliła Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air. 

- Stworzyliśmy możliwość latania naszym mieszkańcom i gościom – dodał Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego. - Korzystają z niej nie tylko pasażerowie z Warmii i Mazur, ale także z Podlasia i północnego Mazowsza. Mamy podróżujących przedsiębiorców i uczestników dużych wydarzeń kulturalnych, czy sportowych. Spełniamy wszelkie oczekiwania przewoźników. Lotnisko żyje i funkcjonuje. Ogromnie cieszy nas nowy kierunek lotów ogłoszony przez Wizz Air.

- Północne Niemcy to kierunek, który często pojawiał się na liście życzeń naszych pasażerów, więc bardzo cieszymy się, że Wizz Air zaoferuje loty z Mazur do Bremy - powiedział Tomasz Kądziołka, prezes zarządu Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury.

Obecnie Wizz Air obsługuje jeszcze dwie trasy z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury - do Londynu Luton oraz do Dortmundu.


Brema jest kulturalnym i ekonomicznym centrum północnych Niemiec. Liczne galerie i muzea z Übersee-Museum Bremen na czele to powody, dla których warto odwiedzić miasto. Brema jest również jednym z największych portów morskich i ośrodków handlu morskiego w Niemczech. Miasto stanowi ważny ośrodek kulturalny z bogatą ofertą atrakcji. 


Urząd Marszałkowski w Olsztynie/red. kontakt@infoilawa.pl.

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8424 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)