REKLAMAWyspa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 lipca 2019, 10:08 komentarzy 57
Na zdjęciu Piotr Lulkowski (pierwszy od lewej) z muzykami zespołu Rattlesnake!.

Na zdjęciu Piotr Lulkowski (pierwszy od lewej) z muzykami zespołu Rattlesnake!. (Fot. Info Iława.)

Utrzymany w stylistyce lat 60-tych koncert zespołu Rattlesnake! w iławskiej galerii jazzowej - to druga odsłona współpracy Piotra Lulkowskiego, znanego też pod artystycznym pseudonimem Sir Pol Paris, z Urzędem Miasta w Iławie.

Blues i rock'n roll' - to muzyka, jakiej w piątkowy, pogodny wieczór można było posłuchać w galerii jazzowej na ulicy Niepodległości w Iławie. Wszystko za sprawą wizyty "klasycznego power tria", jak sami o sobie mówią, czyli muzyków dość młodego, ale prowadzącego bardzo ożywioną działalność koncertową zespołu Rattlesnake!.

Pomysłodawcą i inicjatorem organizacji w Iławie tego koncertu był Piotr Lulkowski, prowadzący na ulicy Niepodległości, od kwietnia tego roku, galerię sztuki "Sir Pol Paris" i muzeum grafiki "Mon petit Louvre". Uzyskał wsparcie miasta i koncert odbył się bez biletów w galerii jazzowej. 

To druga odsłona takiej współpracy Sir Pola z miastem. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku koncertu Karen Edwards, który 14 czerwca odbył się w kinoteatrze "Pasja".

Iława. Rattlesnake! dał koncert w galerii jazzowej.
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

Iława. Rattlesnake! w galerii jazzowej, czyli kolejna odsłona współpracy Sir Pola z miastem.

Ilość zdjęć 27

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANotus_nowa

51Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~??? 51 3 miesiące temuocena: 100% 

  o co to za koncert ??? połowa z 60 -ciu krzeseł pusta ???

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~.... 50 4 miesiące temuocena: 23% 

  Mamy w Iławie strupa na naszej kulturze. Przybłędę Iławiaku 36 - musimy obronić naszą polską kulturę, obyczaj sztukę wreszcie. Postawić opór obcej chorej naleciałości z zalanego śmieciem zachodu już upadłego pod każdym względem. Szkoda tylko, że u nas aktualnie są tego śmieciowiska zwolennicy. A ludzie kreujący w Iławie kulturę nas opuszczają. Ale to krótki czas, jeszcze 4 lata i nastąpi tsunami.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Bartek 49 4 miesiące temuocena: 20% 

  Znalazłem ten koncert pod wpisem na info kultura i rozrywka ha! ani to kultura co udowodnił Pan Piotr niektórymi poniżej wpisami ani rozrywka trzech Panów udających że śpiewa i gra.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~prawda 48 4 miesiące temuocena: 17% 

  rozrywka wątpliwa, bo entuzjazmu wśród publiczności nie widać, podczas występu tego legendarnego zespołu.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszkanka Iławy 47 4 miesiące temuocena: 89% 

  Panie Piotrze stał się Pan znany w Iławie i będzie Pan narażony na różnego rodzaju komentarze. Zawsze się znajdą ludzie zazdrośni i zawistni, ktorzy będą Pana szkalować. Niech się tym Pan nie przejmuje bo robi Pan dobrą robotę dla Iławy szczególnie dla dzieci edukując je, ciekawe tylko czy Ratusz, którego tak Pan broni kiedyś Panu za to podziękuje.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~członek stowarzyszenia 46 4 miesiące temuocena: 23% 

  Panie Lulkowski czy zaprzeczy pan,że namawiając stowarzyszenia kulturalno-artystyczne do udziału w Pańskiej Radzie Kultury,obiecywał pan im pieniądze z ICK.Pieniądze,których nie ma,bo domy kultury nie mogą finansować stowarzyszeń.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~no tak 45 4 miesiące temuocena: 97% 

  i tak oto Piotr Lulkowski trzema wpisami pokazał swoją klasę. Dziękujemy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~... 44 4 miesiące temuocena: 22% 

  oczywiście " klasę" znafcy.,

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Piotr Lulkowski 43 4 miesiące temuocena: 84% 

  Ciekawy jestem, który z podpisanych poniżej anonimowo hejterów uniesie się honorem i odszczeka wszystkie pomówienia i przeprosi Panią Wiceburmistrz i Pana Burmistrza (mnie nie musi bo brzydzę się takich osób) gdy się dowie, że koncert grupy Rattlesnake w całości sfinansowałem osobiście...Biblioteka udostępniła klucze od skrzynki z prądem, ICK skrzynkę przetwarzającą prąd a hala sportowa namiot. Pani Wiceburmistrz udzieliła zgody na zorganizowanie koncertu w Galerii Jazzowej dbając o ożywienie i wykorzystanie idei muzycznej tego miejsca dla której ponoć ta galeria powstała...Podobnie było z koncertem Karen Edwards, miała zagrać koncert w Muzeum Grafiki, za który też miałem zapłacić osobiście firmie, która sprowadziła Karen do Polski ale Urząd Miasta wraz z ICK stwierdzili, że Karen Edwards zasługuje na większą publiczność niż mieści kameralne wnętrze muzeum i skorzystał z bardzo okazjonalnej gaży muzyków i zorganizowali koncert w kinie Pasja rozliczając się z tą firmą.

  Edytowany: 4 miesiące temu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~dyletant 42 4 miesiące temuocena: 23% 

  nie wszyscy wpadają w podziw legendarnych zespołów, o których pisze Lulkowski. / patrz frekwencja na koncercie / Ja też dziękuję .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Piotr Lulkowski 41 4 miesiące temuocena: 82% 

  ..."totalne dno lipa żałoba", "zasrana Iława", "posiadam ogromną wiedzę", "nie masz człowieku o mnie zielonego pojęcia kim jestem", "w muzyce się obracam od około 22 lat", "piszę różnego rodzaju recenzje", "denne fora"...to są twoje recenzje i to ty sfolguj i następnym razem zastanów się dwa razy jak znowu najdzie cię potrzeba recenzowania czego lub kogokolwiek a gusta nie są różne, gust się posiada lub nie. Żegnam

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~iławiak 36 40 4 miesiące temuocena: 15% 

  Jeżeli chodzi o muzykę to posiadam ogromną wiedzę tak na marginesie wymienionych przez Pana twórców doceniam aczkolwiek to nie jest muzyka którą słucham na codzień inny gust chyba dla Pana to zbrodnia nie muszę ujawniać swojego imienia ani nazwiska nie dla tego że się boję tylko dlatego że nie chcę moje prawo.nie masz człowieku o mnie zielonego pojęcia kim jestem a już nazwałeś mnie tchórzem człowiekiem który się nie zna w tym przypadku na muzyce hejterem aaa i jeszcze że nie mam honoru wiesz mi by było cieżko napisać tak o kimś kogo tak naprawdę nie znam mało na oczy nie widziałem dla twojej wiadomości w muzyce się obracam od około 22 lat często się na ten temat wypowiadam i piszę różnego rodzaje recenzje i nie chodzi mi tu o denne fora więc następnym razem trochę sfolguj i chyba dwa razy się zastanów Panie Piotrze zanim cokolwiek do kogoś napiszesz bo to też coś o Tobie świadczy

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Piotr Lulkowski 39 4 miesiące temuocena: 84% 

  Do iławiak 36...jeżeli dla ciebie legendy jak Anthimos Apostolis z SBB, Janusz Niekrasz z TSA wspaniały pianista Kirył Keduk, Karen Edwards czy Rattlesnake, ktory wytypowany był do reprezentowania Polski na zachodnich festiwalach to dno, to nie tylko jesteś hejterem ale także dyletantem i do tego tchórzrm bez honoru nadal ukrywając się pod nickiem choć i tak domyślam się jaką opcje reprezentujesz podobnie jak reszta niżej wypowiadających się "znawców muzyki "...i nie pozdrawiam bo nadal się brzydzę takich osób...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~iławiak 36 38 4 miesiące temuocena: 14% 

  Panie Piotrze niczego bynajmniej ja odszczekiwał nie będę bo raz że nie jestem psem hejterem również. To ze wylał się potok cierpkich słów to chyba oznacza tylko tyle że się ludziom nie podobało co prawda o gustach się nie dyskutuje ale w tym przypadku 90 % nazwanych prze Pana hejterów jest jednogłośna a Pana bardziej ubodło to osobiście koncerty w Iławie (nie wszystkie) lecz większość jest naprawdę na niskim poziomie ja wiem że wszystko rozbija się o pieniądzę ale może czasem warto pójść nieco za ludżmi i ich głosem i w końcu coś z tym zrobić pozdrawiam(NIE HEJTER)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kortez 37 5 miesięcy temuocena: 8% 

  przyjedzie do ilawy prawdopodobnie za 40 lat, jak boney m czy trojanowska

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~iławiak 36 36 5 miesięcy temuocena: 11% 

  jestem rodowitym iławianinem mieszkam tu od urodzenia 36 lat i szczerze mam dosyć tego co nasze miasto wyprawia pod względem muzycznym totalne dno lipa żałoba!! Czy naprawdę ludzie odpowiedzialni za teen rodzaj rozrywki nie może się pokusić o naprawdę dobrego muzyka czy zespół przykład sobota 6 czerwca KORTEZ w Osródzie wszystkie inne mniejsze miasta w pobliżu mogą nasza zasrana Iława nie miasto turystyczne rzekomo gdzie co rok zjeżdzają się tysiące turystów pieniądze albo na parkingi albo na koncerty gdzie frekwencja na filmie powyżej mówi sama za siebie rozrywka na poziomie żadnym czy ja muszę wyjeżdżać z Iławy żeby szukać dobrych koncertów czy to tak wiele??

  Edytowany: 4 miesiące temu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a. 35 5 miesięcy temuocena: 93% 

  Ja osobiście wolę wyjechać do innego miasta na koncert. Dlaczego? Ano dlatego, że jest inny klimat. W Iławie jest specyficzny (dziwny?) klimat i niektóre koncerty są nijakie a wszystko zależy od miejsca i co chyba najważniejsze od publiki. Pzdr.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jan 34 5 miesięcy temuocena: 8% 

  Weźcie się odp... od Ewy. Mało wam trole? Kobieta realizuje się w swojej funkcji. Pogadajcie z ludźmi, ile im ogarnia spraw. Mam nadzieję , że wasz hejt ma w dalekim poważaniu.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dość 33 5 miesięcy temuocena: 82% 

  Weź się z tą Ewą zapakuj i nie truj. Tylko ona?????? Chore!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Swój 32 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Nie o tej Ewie mowa Janie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~czytelnik 31 5 miesięcy temuocena: 10% 

  ok. możesz mieć Janie swoje zdanie , tak jak każdy , ale ten komentarz chyba trochę obok tematu, bo w artykule chodzi o "kolejną odsłonę współpracy Sir Pola z miastem".

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~.... 30 5 miesięcy temuocena: 12% 

  Koncert Rattlesnake w galerii jazzowej miał być dla młodego pokolenia czy dla starców i Rady Seniorów, bowiem na nim nie ujrzałam nikogo z młodzieży Ponadto frekwencja ma wile do życzenia. Proszę o podanie ceny tego miernego koncertu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Radius 29 5 miesięcy temuocena: 9% 

  Natomiast pani Kamińska niech zmieni styl narracji wreszcie, tę swoją niezrozumiałą nawijkę tekstów bezsensownych, a przejdzie w styl zwięzły i zrozumiały i to samo powie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Styl 28 5 miesięcy temuocena: 7% 

  O to chodzi,że ona ma problemy ze stylem. Niewłaściwa osoba na niewłaściwym miejscu w każdym czasie. Ale to co mówi i to co robi to fatalne.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Człowiek 27 5 miesięcy temuocena: 9% 

  B.proszę nie żartować osobą Ewy ponieważ Ìława zasługuje na autentycznego burmistrza: mądrego,odpowiedzialnego A przede wszystkim cechującego się empatią oraz wiedzą z dziedziny administracji. Niestety bez elementarnej wiedzy nie ma mowy o administrowaniu miastem. Natomiast Lulkowski i spółka z Ratusza, przecinają,B.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kc 26 5 miesięcy temuocena: 14% 

  Hej 35! Witam go! Ciekawi mnie bardzo jaki koszt występu tej porąbanej grupy muzyki odlotowej poniósł Ratusz. Daję głowę dziś , słyszycie co powiedziałem, daję głowę że jeśli dziś przyszłoby głosować na Burmistrza to każdy, aby nie Kopaczewski. Temu panu nie pomoże nawet technika cyfrowa żaden fejsbook on przepada już teraz w zapomnienie. Ewa ma pole otwarte do zostania Burmistrzem Iławy, no bo kto? Nie czekać 5 lat, tylko ostro do przodu ...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kc 25 5 miesięcy temuocena: 7% 

  Koleżanko! i o taki komentarz mi szło.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nie-ewka 24 5 miesięcy temuocena: 96% 

  Wszystko w porządku,tylko NIE Ewka,bo z deszczu pod rynnę Ìlawa NIE chce się dostać.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~iławianin 35 cd. 23 5 miesięcy temuocena: 15% 

  A może już czas zaprzestać dalszego finansowania z kasy miejskiej kolejnych niewydarzonych pomysłów "artystycznych" pana "Sir Pola" Lulkowskiego, prezentującego się dumnie ciągle w tych samych artystycznie i misternie podartych portkach, który dla niektórych osób spośród urzędników ratusza oraz państwa radnych stał się ostatnio najwyższym guru artystycznym oraz swoistym "arbitrem i magistrem elegantarium". Niech sobie będzie. Ale na swój prywatny użytek i za własne pieniądze. A wszelkie koneksje osobiste i towarzyskie winny się trzymać z daleka od miejskiej kasy i miejskich obiektów. Na iławskiej galerii jazzowej w ostatni piątek można było niestety usłyszeć (a także zobaczyć) w jaki sposób "sztuce" zdarza się kompletnie upadać i sięgać dna... PS. Wydaje się, że także nazwa żałosnego zespołu ( po polsku - grzechotnik) oddaje w całości jego poziom "artystyczny". Choć można dojść do smutnego wniosku, że bardziej adekwatna byłaby równie angielska nazwa "flatworm " ( czyli - płaziniec)...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~iławianin 35 22 5 miesięcy temuocena: 15% 

  Lubię muzykę lat sześćdziesiątych, ale nie coś takiego. Co to w ogóle miało być? Kto sprowadził do Iławy tak żałosnych i wręcz obleśnych szarpidrutów? Przecież ci chałturzyści zupełnie nie potrafią grać, a ze swego "koncertu" zrobili istny cyrk w połączeniu z tańcem świętego Wita... Wydaje się, że ich jedynym środkiem napędowym musiała być solidna dawka różnej maści "wspomagaczy" i to nie tylko w płynie. Z min nielicznej i najwyraźniej kompletnie zdegustowanej publiczności można wyczytać wielki "entuzjazm" w obliczu tego swoistego "przeżycia artystycznego". A mieszkańcom okolicznych bloków, którzy musieli być przymusowymi słuchaczami jazgotu w wykonaniu kompletnych miernot muzycznych należą się szczere wyrazy współczucia. I ile za ten cyrk znów zapłaciło nasze Miasto?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ilawianka 21 5 miesięcy temuocena: 98% 

  Nic nie zaplaciło

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wujek 20 5 miesięcy temuocena: 9% 

  Ooo i jest i Gonzo na rowerze, przebywający wciąż na zwolnieniu L-4 w ICK...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Paula 19 5 miesięcy temuocena: 94% 

  A podobno galeria jazzowa taka niepotrzebna? Więcej się tam dzieje niż w amfiteatrze.. Nie ocenia się książki po okładce, moi drodzy...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~pytam 18 5 miesięcy temuocena: 16% 

  pomysłodawcą i inicjatorem koncertu był Piotr Lulkowski, a miasto sponsorem , tak mam to rozumieć ? Proszę mnie poprawić jak się mylę , ale czytałem chyba, że projekt SIR POL-a miał być samofinansujący się.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zbychu łopata je gile 17 5 miesięcy temuocena: 6% 

  Zero informacji lub znikoma promocja wydarzenia. W okolicach parku bylo slychac muzyke, czlowiek z automatu mysli, ze to jak nie w parku to amfiteatr lub SP3. Szkoda, mechanizm promocji nie dziala prawidlowo.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jarek 16 5 miesięcy temuocena: 18% 

  Od lat działam w jednym z iławskich stowarzyszeń. Co roku staramy się o środki na drobne działania. I od lat słyszymy - nie ma, trzeba startować w konkursach itd. WIĘC PYTAM OTWARCIE ------> JAKIM CUDEM PAN L. DOSTAJE PIENIĄDZE Z MIASTA? Jaki tu mechanizm działa? Gdzie równość i TRANSPARENTNOŚĆ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Przejrzystość Plus 15 5 miesięcy temuocena: 97% 

  Trzeba przyznać, że muzyka fajna, zespół naprawdę spoko i fajnie grał. Ale współpraca miasta z panem Lulkowskim jest nietransparentna. Proponuję trochę więcej przejrzystości.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~blós 14 5 miesięcy temuocena: 4% 

  nie mozna było tego koncertu w jakiejs knajpie zorganizować? I po piwku dla słuchaczy postawić? Muzycy czuliby się bardziej swojsko i ogólnie byłoby jakos normalniej na takim koncercie

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jjjj 13 5 miesięcy temuocena: 94% 

  Grali super, to trzeba przyznać.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Balonik 12 5 miesięcy temuocena: 8% 

  Dziadki skakały na jednej nodze i niedokładnie tłumi w i instrumenty!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kermi 11 5 miesięcy temuocena: 4% 

  O koncercie dowiedziałem się przechodząc przypadkowo w trakcie trwania. Było coś w mediach ogłoszone?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~xxyz 10 5 miesięcy temuocena: 16% 

  Wsparcie - tzn. dokładnie ile? Ależ tłumy ;)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kc 9 5 miesięcy temuocena: 16% 

  Ale tłumy na tej odlotowej muzyce, nawet v-ce burmistrz. Jak nie mogłoby jej nie być, skoro kasę artystom wyłożyła. ZApłacicie za to oj kosztownie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAJustyna
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Zajazd3
REKLAMAGaleria 2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.3217 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)