REKLAMASadek

(Fot. Info Iława.)

Bardzo ciepło przyjęty przez iławską publiczność Janusz Laskowski z towarzyszącymi mu muzykami był gwiazdą drugiej odsłony Dni Iławy 2019. Artysta przyciągnął do amfiteatru nad Małym Jeziorakiem tłumy mieszkańców. Publiczność była liczna i bawiła się świetnie także podczas wcześniejszego występu Zespołu Arkadia Band.

Mieszkańcy w różnym wieku licznie zgromadzili się w amfiteatrze, by bawić się podczas niedzielnych koncertów przygotowanych przez Iławskie Centrum Kultury. Janusz Laskowski nawiązał z publicznością świetny kontakt, bawił anegdotą i wzruszał piosenką. Artysta jest w dobrej formie, choć - jak sam podkreślał - ma już swoje lata. Urodził się, jak mówił, w pierwszej połowie XX wieku, ma 73 lata. Spędzone na polskiej scenie muzycznej dekady to czas, gdy lansował wielkie przeboje, jak pamiętane do dzisiaj utwory „Beata z Albatrosa”, „Żółty jesienny liść”, „Kolorowe jarmarki”, „Śnił mi się rodzinny dom”, czy „Świat nie wierzy łzom”.

Niedziela, 14 lipca. Druga odsłona Dni Iławy 2019.
Zdjęcia: Info Iława.

Arkadia Band i Janusz Laskowski - to druga odsłona Dni Iławy 2019.

Ilość zdjęć 54

Zobacz też fotorelację z sobotniego koncertu w ramach Dni Iławy 2019, gdy na scenie niedaleko iławskiego basenu zagrali Electric Light Orchestra (Phila Batesa), Ania Wyszkoni i Golec uOrkiestra - (link).

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAIBO

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.7282 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)