REKLAMAPatrz
REKLAMAwlodkowic
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 sierpnia 2019, 09:27 komentarzy 2

(Fot. materiały prasowe.)

Projekt "Sprawny jak moje wnuki" to wspólny pomysł Galerii Jeziorak w Iławie oraz organizatorów Iławskiego Półmaratonu La Rive. Jest to pierwsza część akcji promującej aktywność fizyczną wśród przedstawicieli najmłodszego pokolenia.

- Dziadkowie i babcie mają duży wpływ na trwały montaż w psychice dzieci przeświadczenia, że są one częścią natury, a nie smartfona - przekonuje współorganizator przedsięwzięcia, trener lekkiej atletyki Paweł Hofman. - Druga część to folder z przesłaniem aktywności skierowany do klas I-III i przedszkoli iławskich dostępny w nich 1 września. Zaskoczy Państwa ambasadorka tej akcji. Młoda dziewczyna pochodząca z Iławy dla której „Ja też lubię biegać” jest radością dnia codziennego. A nie jest lekkoatletką.

f

Ruch jest nie tylko radosnym obowiązkiem wnuków. Także koniecznością seniorów pomimo różnorakich problemów zdrowotnych. Zasada przyczyny i skutku nigdy nie była tak zdrowotnie namacalna jak w czasach aktualnych z uwagi na cywilizacyjny luksus. To będzie główny temat panelu edukacyjnego. 

Poza nim maluchy będzie można zarejestrować w systemie elektronicznym do biegowego święta "Ja też lubię biegać" w dniu 7 września 2019 r., w przeddzień iławskiego półmaratonu. 

Zabawy lekkoatletyczne pokażą radosną stronę lekkiej atletyki, a mecz szachowy wnuki kontra dziadek/babcia sprawdzi waleczność umysłu i wyznaczy kierunek marszu na "Spotkanie pokoleń" w wiacie w hotelu Stary Tartak.

Zdrowy poczęstunek przygotowany nie tylko przez Tawernę Kaper w piknikowej atmosferze pełnej niespodzianek dla obu pokoleń dopełni i zamknie sportowo-edukacyjną przygodę.

Matematyczne łamigłówki i logiczne spotkanie z biblioteką iławską potwierdzą, że sport i nauka to przyjaciele obu pokoleń.

Publikacja zlecona.

REKLAMANAJLAK

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Nic tylko na nich robić 2 ponad rok temuocena: 0% 

    To ludzie całe życie przewalają towar w fabrykach i jeszcze dla zabawy mają wokół jeziora latać? Paranoja. Jak za platformy pracować do śmierci. Beztroski urzędas albo nauczyciel może ma ochotę ale pracownik fizyczny to raczej powinien odpocząć ;)

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~J.M. 1 12 miesięcy temuocena: 100% 

    Ty się nauczycieli nie czepiaj, trzeba było się uczyć, jak był czas ku temu...

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.1289 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)