REKLAMAWardrom
Paszynin2
Paula Kominek-Kuncicka, podolog znana już m.in. pacjentom w Suszu, Kwidzynie i Prabutach, teraz będzie przyjmować także w Iławie.

Paula Kominek-Kuncicka, podolog znana już m.in. pacjentom w Suszu, Kwidzynie i Prabutach, teraz będzie przyjmować także w Iławie.

Kolejna współpraca podologiczna w Iławie.

Jest nam bardzo miło poinformować o kolejnej współpracy podologicznej w naszym mieście. Od 7 sierpnia 2019 r. w gabinecie rehabilitacji i masażu Nikmed Łukasza Nikraszewicza będzie przyjmowała wykwalifikowana pani podolog Paula Kominek-Kuncicka. To osoba ambitna i mocno angażująca się w swój zawód. Z zawodu jest nie tylko podologiem, ale również kosmetologiem. Prowadzi swój gabinet "Instytut Kosmetologii i Podologii" w Prabutach. Przyjmuje jako podolog w prywatnej przychodni "Medipunkt" w Kwidzynie oraz w przychodni "Medyk" w Suszu. 

KONSULTACJA PODOLOGICZNA BĘDZIE ZAWSZE DARMOWA

Dlaczego Paula Kominek-Kuncicka chce przyjmować w Iławie? 

- Ponieważ lubię nawiązywać współpracę z ambitnymi ludźmi, którzy posiadają ogromną wiedzę. Dla mnie skutkuje to kolejnymi doświadczeniami, stąd właśnie współpraca z doświadczonym masażystą i rehabilitantem Łukaszem Nikraszewiczem - wyjaśnia pani podolog. -  Łukasz, prócz masażu i rehabilitacji, specjalizuje się w badaniu stóp. Dotąd nie poznałam osoby, która miałaby tak dużą wiedzę na ten temat. Wieloletnią wiedzę z zakresu rehabilitacji wykorzystuje m.in. właśnie do dokładnego badania stóp. Plusem jest również to, że w miejscu gabinetu Nikmed znajduję się również bardzo dobrze wyposażony sklep medyczny, co ułatwi mi dostęp do produktów odciążających, bardzo ważnych przy skutecznym leczeniu m.in. modzeli, odcisków, czy pękających pięt. 

PO PROSTU KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Do wspomnianych punktów w Suszu i Prabutach przyjeżdża na konsultacje mnóstwo pacjentów z Iławy. To kolejny powód, by właśnie w naszym mieście otworzyć kolejny. 

- Myślę, że pacjenci ucieszą się, że będą mieli swojego specjalistę na miejscu - w swoim mieście - mówi Paula Kominek-Kuncicka.

Z PASJĄ!

Paula Kominek-Kuncicka pracuje jako kosmetolog i podolog od 2012 r. Rozwija się w tej dziedzinie z myślą o osobach, które poszukują kogoś więcej niż zwykłego podologa. Obecnie jest na drugim roku studiów magisterskich. Swoją wiedzę zdobywa u najlepszych, m.in. u Adriana Arkady, Piotra Bielawskiego, czy Larysy Sobiech. Interesuje się trudnymi przypadkami schorzeń stóp, zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Pracuje na wysokiej jakości produktach. 

- Do swojej pracy podchodzę z pasją, a podologię traktuję w sposób holistyczny. Każdego, kto do mnie przychodzi, traktuję indywidualnie, a zabiegi oraz plan pielęgnacji domowej dobieram na podstawie rozmów na temat stylu życia oraz analizy problemów znajdujących się na stopach pacjenta. Dzięki temu w szybki sposób uzyskuję widoczne efekty - podsumowuje podolog.


Umów się na wizytę już dziś!
Gabinet Rehabilitacji i Masażu NIKMED

(w miejscu sklepu medycznego "Samo Zdrowie").
Iława, ul. Kopernika 6b.
Tel. 732 77 40 40.
Terminy dostępne w każdą środę w godzinach 9:00-16:30.


Paula Kominek-Kuncicka.

Gabinet Rehabilitacji i Masażu Nikmed - to tutaj będą się odbywać konsultacje podologiczne.

Tekst reklamowy.

REKLAMANotus_nowa
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.867 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)