REKLAMALADY D
wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 sierpnia 2019, 11:27 komentarzy 1

(Fot. KPP w Iławie.)

Kary do trzech lat pozbawienia wolności grożą dwóm mieszkańcom gminy Susz, u których w czasie kontroli policjanci z Iławy znaleźli narkotyki. Jeden z nich schował nielegalne substancje odurzające również w piwnicy.

Zarzuty posiadania substancji psychotropowych w postaci amfetaminy i ekstazy usłyszało dwóch mieszkańców gminy Susz, u których podczas kontroli pojazdu policjanci znaleźli narkotyki. Ponadto w czasie przeszukania piwnicy użytkowanej przez jednego z mężczyzn policjanci znaleźli foliowe woreczki i zawiniątka z folii aluminiowej z zawartością narkotyków. 

- Wykonane testy wykazały, że jest to amfetamina oraz ekstazy - informuje Komenda Powiatowa Policji w Iławie. - Łączna waga zatrzymanych substancji psychotropowych to 20,6 grama.

Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Muszą się teraz liczyć z karami pozbawienia wolności do trzech lat.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

abs2

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Chuck norris 1 4 miesiące temuocena: 33% 

    Jednego czy dwóch złapią A zaraz są już następni policja pozwala im działać bo czekają na grubą rybę A w tym czasie czyjeś dziecko umiera bądź jest pobite na śmierć bo nie oddał pieniędzy za trefny towar

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Zajazd3
REKLAMAPUP
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6835 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)