REKLAMAipb_nowa

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Założone w listopadzie ubiegłego roku lokalne Stowarzyszenie "Miłośnicy Krainy Tysiąca Jezior" jest organizatorem skierowanych do dzieci i młodzieży zawodów wędkarskich, które odbędą się 18 sierpnia nad Małym Jeziorakiem w Iławie.

Do lat 12 i od 13 do 17 lat - to dwie kategorie wiekowe, w jakich zostanie rozegrana wędkarska rywalizacja. Zawody objął honorowym patronatem Burmistrz Miasta Iławy, a organizuje - przy wsparciu sponsorów - Stowarzyszenie "Miłośnicy Krainy Tysiąca Jezior".

- Oczywiście zawody są za darmo, za to dzięki wsparciu darczyńców mamy trochę nagród dla dzieciaków - mówi Damian Osiakowski, skarbnik stowarzyszenia i jego współzałożyciel wspólnie z Ryszardem Raczkowskim i Robertem Kosskiem (obecnie wiceprezesem).

W stowarzyszeniu działają jeszcze m.in. Tomasz Radziwilski (prezes) i Jan Bednarski (sekretarz). Ogółem młode stowarzyszenie liczy już sobie kilkudziesięciu członków.

- Staramy się działać prężnie. Mamy na swoim koncie szereg inicjatyw, w tym m.in. sprzątanie Małego Jezioraka - dodaje Damian Osiakowski. - Serdecznie zapraszamy na zawody już 18 sierpnia.

REKLAMAMozart2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8355 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)