REKLAMAnarzędzia
REKLAMAbank

(Fot. Info Iława.)

Każda z nas jest inna i w każdej jest piękno - niezależnie od rozmiaru! To filozofia, która przyświeca "Wyspie Mody". Kobieca nowość dostępna jest w Galerii Jeziorak w Iławie. Dobrej jakości modowe propozycje znajdą tu panie w różnym wieku - nie tylko te, które noszą rozmiar S.

Skierowana do przedstawicielek płci pięknej modowa oferta w Galerii Jeziorak jest dość rozbudowana. Ale...

- Wiele klientek odwiedzających centrum handlowe w sercu Iławy, nad Małym Jeziorakiem zwraca uwagę, że oferta damskiej odzieży w większych rozmiarach jest ograniczona - mówi właścicielka "Wyspy Mody". - Postanowiliśmy wyjść naprzeciw tej potrzebie, uzupełniając lukę.

Sklep, znajdujący się na pierwszym piętrze galerii, jest dobrze zaopatrzony w szeroką gamę rozmiarów, od 38 aż do 60. "Wyspa Mody" oferuje sukienki, tuniki i spódnice, spodnie, dresy damskie, bluzki, swetry i kurtki, a gdy zrobi się chłodniej, także szaliki, czapki, rękawiczki i inne akcesoria. To głównie propozycje do noszenia na co dzień, zarówno do pracy, jak i w wolnym czasie, ale też odzież bardziej elegancka, wizytowa i na specjalne okazje.

Coś dla siebie znajdą tu panie nie tylko w każdym rozmiarze, ale i w każdym wieku.

- Współpracujemy głównie z polskimi producentami, ale można też u nas znaleźć odzież firm zagranicznych, w tym włoskich - dodaje właścicielka. - Stawiamy na jakość, proponując ubrania z materiałów wysokiej jakości, o dobrym składzie gatunkowym, opartym głównie na bawełnie.

Zapraszamy!


"Wyspa Mody" - kobieca nowość w Iławie.
Sklep znajdziecie na pierwszym piętrze Galerii Jeziorak.
Czynny jest:
od poniedziałku do soboty od 9.00 do 20.00,
a w niedziele handlowe od 10.00 do 19.00.


"Wyspa Mody" - kobieca nowość w Galerii Jeziorak w Iławie.

Ilość zdjęć 9

Tekst sponsorowany.

REKLAMANotus_nowa
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.5307 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)