REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 sierpnia 2019, 14:27 komentarzy 1

(Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

31-letni mężczyzna trafił do aresztu po tym, jak wspólnie ze swoją dziewczyną, 20-letnią mieszkanką Iławy, okradali domki na terenie ogródków działkowych oraz budowy.

Wszystko dokładnie planowali, a w ich zainteresowaniu były głównie przewody elektryczne i elektronarzędzia, które szybko spieniężali. 

31-letni mężczyzna odpowie za przestępstwa kradzieży z włamaniem dokonane w warunkach podwójnej recydywy. Czyny popełniał w towarzystwie swojej 20-letniej dziewczyny, mieszkanki Iławy. Wspólnie, pod nieobecność właścicieli, okradali ogródki działkowe, gromadząc na terenie jednej z budów skradzione przewody elektryczne i narzędzia. 

Byli dobrze przygotowani, posiadali narzędzia do cięcia i transportowania przewodów. Wszystko po to, by szybko i łatwo skradzione przedmioty zamienić na gotówkę. 

Niestety dla pary, ten proceder nie mógł trwać długo. Zarówno kobieta, jak i znany iławskiej policji mężczyzna zostali zatrzymani. Nie spodziewali się, że zostaną wykryci. Przyznali się do stawianych zarzutów. 

Z uwagi na kryminalną przeszłość mężczyzny sąd przychylił się do wniosku prokuratora o tymczasowe aresztowanie. Czas do rozprawy sądowej spędzi zatem w areszcie. 

Straty poszkodowanych oszacowano na ponad 11 tys. zł.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

abs2

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~tk 1 4 miesiące temuocena: 50% 

    ucinać ręce zaraz przy szyji

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
woznicki2019
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMApalac2
REKLAMAPUP
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7252 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)