Media

(Fot. materiały prasowe.)

To będzie połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów, Czesława Mozila - tak zapowiada jedną ze swoich wrześniowych propozycji iławski klub IOWA Music Bar.

STAND-UP W WYKONANIU MOZILA. CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ? 

Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia, opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława. Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? O tym wszystkim i nie tylko podczas występu Czesława Mozila w Iławie!

DO ZDOBYCIA DWIE PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI*

Zapraszamy Czytelników do udziału w zabawie! Do zdobycia są dwa podwójne zaproszenia na występ Czesława Mozila w Iławie.

Rozlosujemy je wśród osób, które

f

Wyniki podamy na portalu w najbliższy czwartek. Zachęcamy do udziału w zabawie i życzymy powodzenia!

GDZIE I KIEDY

Czesław Mozil w Iławie:
IOWA Music Bar;
6 września, godzina 20:00.
Bilety: 40 zł w przedsprzedaży, 50 zł w dniu występu.
Wejściówki do kupienia:
- na www.czeslawspiewa.kupbilecik.pl
- oraz w IOWA Music Bar.

*Udział w zabawie jest jednoznaczny z udzieleniem organizatorowi zgody na opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy na portalu, w aktualizacji tego artykułu (tylko w przypadku wygranej, w celu poinformowania o takim fakcie). 

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7177 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)