REKLAMAWardrom
REKLAMASadek

(Fot. Info Iława.)

Skąd czerpać inspiracje i pomysły na rozwój własnego biznesu? Najlepiej jest wsłuchać się w głos klientów tak, by poznać ich potrzeby. Właśnie tak zrobiła Dorota Szczygieł. Właścicielka ciekawego i stale rozwijającego swoją ofertę butiku z odzieżą dla kobiet RUCCOL, mieszczącego się w Domu Handlowym "Pod Kasztanem" w Iławie, często rozmawia z klientkami i to one poradziły jej, by uruchomiła komis damskich ubrań.

Na realizację pomysłu nie trzeba było długo czekać. Nowa usługa już funkcjonuje i - zdaje egzamin!

RUCCOL TO TERAZ TAKŻE KOMIS

- Wiele klientek podczas wizyt w naszym butiku pod szyldem RUCCOL mówi o znanej chyba wszystkim kobietom bolączce: szafa pęka w szwach, a i my tak... nie mamy co na siebie włożyć! - mówi właścicielka sklepu. - Jeśli odzież, której już nie nosimy, bo przestała nam odpowiadać, wciąż jest w dobrym stanie, to świetnym pomysłem jest oddanie jej w komis. W ten sposób nie tylko uwolnimy cenną przestrzeń, ale i pozyskamy pieniądze. Można je oczywiście wydać na kolejne zakupy i właśnie tak najczęściej robią klientki RUCCOL!

Jak dokładnie funkcjonuje nowa usługa? To właścicielka przekazywanych do odsprzedaży ubrań określa, jaką kwotę chce za nie uzyskać. Odzież musi jedynie być wyprana i wyprasowana oraz w dobrym stanie. Poza tym - RUCCOL to różnorodność! Dlatego innych ograniczeń nie ma: mile widziane są różne rozmiary, style, kolory, marki... Gdy odzież znajdzie nową użytkowniczkę, otrzymasz informację na ten temat jeszcze tego samego dnia i zostaniesz zaproszona po odbiór gotówki i paragonu.

A dlaczego właściwie warto skorzystać z komisu?

- Usługa pozwala uwolnić potrzebną przestrzeń, pozyskać dodatkowe pieniądze, a ponadto to ekologiczne - podkreśla Dorota Szczygieł. - Zamiast wyrzucać niepotrzebną odzież, możesz dać jej drugie życie. Zachęcamy też do pomagania - to zawsze wraca dwa razy! Jeśli oddana do komisu rzecz nie sprzeda się przez 30 dni, możliwy jest oczywiście jej zwrot właścicielce, ale może też ona, z naszą pomocą organizacyjną, przekazać ubranie Towarzystwu Przyjaciół Dzieci w Iławie albo do olsztyńskiego Domu Samotnej Matki. To dwie organizacje charytatywne, z którymi współpracujemy.

Do tego ceny są przystępne. Średnio za komisowe ubrania zapłacimy 20 zł, a zdarzają się ciekawe modowe propozycje nawet za... 5 zł. Same plusy!

RUCCOL - ZRÓB ZAKUPY ZE STYLISTKĄ

Komis odzieży dla kobiet to nowość w butiku RUCCOL. Ale nie wszystko się tu zmieniło. Kobiecy sklep w Domu Handlowym "Pod Kasztanem" w Iławie to nadal butik, gdzie dostępna jest zarówno nowa, jak i używana odzież damska przeróżnych marek, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Zdarzy się Armani, a z drugiej strony - H&M nie należy do rzadkości. Tu ubierze się każda kobieta. Są też buty, torby, biżuteria i inne akcesoria. Ekspedientka jest certyfikowaną stylistką, więc doradzi, w czym będziesz wyglądać najkorzystniej i jak efektownie zestawić ze sobą poszczególne elementy garderoby.

RUCCOL - OBSŁUGA SZYTA NA MIARĘ 

Ubrania dostępne w RUCCOL często są niepowtarzalne, nie znajdziesz takich samych w aktualnej ofercie żadnej sieciówki. Dlatego może się zdarzyć, że sukienka, w której się zakochasz, będzie dostępna tylko w jednym egzemplarzu. Niezupełnie Twój rozmiar? To nie problem. RUCCOL proponuje usługę przeróbek krawieckich. W niektórych przypadkach taka usługa jest w cenie ubrania, a czasem jest doliczana niewielka dopłata - wszelkie szczegóły uzyskacie na miejscu. A jeśli chcesz, możesz nawet zamówić ubranie szyte na miarę od podstaw! 

KUPUJ TEŻ ONLINE

Chcesz być na bieżąco z nowościami? Zaglądaj na stronę RUCCOL na Facebooku - są tutaj publikowane zdjęcia pojawiających się ubrań, a jeśli coś szczególnie Ci się spodoba, wyślij wiadomość, a sklep zarezerwuje tę rzecz dla Ciebie.

URODZINY, URODZINY!

Butik RUCCOL ma już niemal 2 lata. Na urodziny zaprasza 2 września: czekają promocje, konkursy, niespodzianki!

Butik RUCCOL znajdziecie w Domu Handlowym "Pod Kasztanem" w centrum Iławy.


Butik dla kobiet RUCCOL zaprasza!
Iława, pierwsze piętro Domu Handlowego "Pod Kasztanem", ul. Jana III Sobieskiego 2A/1.
Odwiedź na Facebooku: link.


Tekst sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8443 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)