Paszynin2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 września 2019, 13:34 komentarzy 4

(Fot. Gmina Iława.)

Już po raz drugi niebo nad gminą Iława i nad naszym miastem opanują barwne balony. Drugą edycję Fiesty Balonowej "O Puchar Wójta Gminy Iława" zaplanowano na najbliższy weekend, 6-8 września.

Nie zabraknie przelotów nad różnymi miejscowościami na terenie gminy Iława i nad naszym miastem. Precyzyjnych szczegółów szukajcie najlepiej już w trakcie trwania fiesty, na wydarzeniu "II Fiesta Balonowa Iława 2019" na Facebooku. To tam publikowane będą na bieżąco informacje dotyczące dokładnych godzin i miejsc startów, bo te, z uwagi na zmieniające się warunki pogodowe, przy tego typu imprezie bardzo często ulegają zmianom, a ważniejsze od punktualnego startu czy lądowania jest bezpieczeństwo.

Gwoździem programu dla widowni będzie balonowy piknik. Na nocne widowisko organizatorzy zapraszają do Nowej Wsi pod Iławą. Od godziny 20:00 w sobotę, 7 września będzie dostępna nocna ekspozycja balonów połączona z pokazami ognia z palników. W ubiegłym roku, podczas inauguracyjnej edycji Fiesty Balonowej, propozycja ta cieszyła się dużym zainteresowaniem. Kto wtedy ją przegapił, ten teraz będzie miał szansę nadrobić zaległości.

Na drugą edycję Fiesty Balonowej w dniach 6-8 września zapraszają organizatorzy: Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński i Aeroklub Warszawski. Portal Info Iława objął imprezę patronatem medialnym. Czytelników już dzisiaj zachęcamy do dzielenia się zdjęciami podniebnego balonowego widowiska!

Harmonogram lotów:

Piątek, 6 września 2019

15:45 – 16:00 oficjalne otwarcie, Kaletka

17:45 – 18:45 przelot nad Iławą

Sobota, 7 września 2019

06:45 lot poranny - okolice Iławy

17:45 lot popołudniowy - okolice Iławy

Niedziela, 8 września 2019

06:45 lot poranny - okolice Iławy

- kontakt@infoilawa.pl
- Info Iława na Facebooku (link)

REKLAMANotus_nowa

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Mieszksniec 4 7 miesięcy temu

  5 balonów na krzyż to jest wielka fiesta balonowa

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Stanley 3 6 miesięcy temu

  Totalny niewypal,pokaz "bud" urzadzony i nic a nic wiecej....

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~OchroniarzMiasta 2 7 miesięcy temuocena: 17% 

  Podobno ma byc niebezpiecznie, element w Nowej Wsi jest bardzo agresywny i często to okazuje. Raczej nie pójde.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Łobuz z Nowej Wsi 1 7 miesięcy temuocena: 94% 

  ten ochroniarz to jakiś trzęsiworek, pewnie jeszcze kredki w tornistrze nosi.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 1.0241 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)