REKLAMAWardrom
Media

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Każdy wie, że sport - to zdrowie! Ale aktywność fizyczna to też szereg innych korzyści: kształtuje charakter, uczy radzenia sobie z niepowodzeniami i jest okazją do zawierania nowych przyjaźni. Daj tę szansę swojemu dziecku i przyjdź mu kibicować podczas biegu dla najmłodszych pod hasłem "Ja też lubię biegać" - imprezy towarzyszącej IX Iławskiemu Półmaratonowi!

To dzieci rozpoczną w Iławie biegowy festiwal - weekend będący lokalnym iławskim świętem biegania. Biegi dla przedszkolaków i szkół podstawowych, organizowane pod hasłem "Ja też lubię biegać!", zaplanowano w przeddzień Iławskiego Półmaratonu.

- Zapraszamy wszystkie dzieci w najbliższą sobotę, 7 września! - zachęca organizator imprezy.

Pierwsze starty najmłodszych miłośników biegania o godzinie 11:00. Biegi, bez żadnych opłat startowych, rozgrywane będą w grupach po 6-8 uczestników, bez pomiaru czasu, a rejestrować się można już od piątku od godziny 15:00 w Galerii Jeziorak. Najpóźniej chęć uczestnictwa w biegu można zgłosić na pół godziny przed startem na miejscu imprezy. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na Bulwar im. Jana Pawła II nad Małym Jeziorakiem, w okolice Galerii Jeziorak!
 

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.1679 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)