REKLAMAPysk-na_blysk
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 września 2019, 11:06 komentarzy 4

(Fot. UM w NML.)

Już 9 km mierzy w gminie Nowe Miasto Lubawskie ścieżka rowerowa prowadzona po śladzie dawnej linii kolejowej Tama Brodzka-Iława.

Niedługo, a dokładnie już w tę niedzielę, 15 września odbędzie się oficjalne otwarcie nowo wybudowanego odcinka o długości prawie 2,5 km.

Mowa jest o etapie ścieżki, który zaczyna się w okolicy miejscowości Radomno (przy dawnej stacji kolejowej, obok drogi powiatowej nr 1333N ), a kończy na skrzyżowaniu z drogą gminną nr 181006N Gryźliny - Radomno.

Przecięcie wstęgi inwestycji będzie okazją do organizacji rowerowego pikniku. Rozpocznie się on o godzinie 14:00 pod wiatami w Radomnie. Organizatorzy, Gmina Nowe Miasto Lubawskie i Gminny Ośrodek Kultury w Mszanowie, dla wszystkich gości przygotują ciepły poczęstunek. W ich imieniu - zapraszamy.

abs2

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~autochton 4 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Piszcie, niech powiat iławski uczy się jak robić takie rzeczy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Marcych 3 5 miesięcy temuocena: 71% 

  Minęło dwa lata. Chyba dużo aby utwardzić dawny nasyp kolejowy. Co zrobiło nasze miasto gmina - nie znam się na procedurach. No więc co zrobiła przez dwa lata nasza władza aby razem świętować otwarcie ścieżki do NML. Może chociaż mamy plany jakieś budowy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mania 2 5 miesięcy temuocena: 92% 

  Byłoby cudownie gdyby poprowadzono do tejże ścieżki, ścieżkę z Iławy. W końcu mielibyśmy ścieżkę którą bezpiecznie można byłoby pojechać konkretny kawałek drogi, i w dodatku do sąsiedniego miasta. Kolejny atut również turystyczny. Co z tego że w Iławie są ścieżki jak są poprzecinane ulicami, lub kończą się w polu. Nowe Miasto - super pomysł!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~.... 1 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Ale jak one są przecięte, ze bije po kręgosłupie, nie ma wyrównania nigdzie jak przejeżdżamy przez wjazdy. Przecież to masakra nie idzie jechać w tym mieście.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd3
REKLAMApalac 6
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6586 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)